KazaloKazalo  Blog  Portal  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share | 

Modni dodatki

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 

Najraje nosim:
Zapestnice
46%
 46% [ 22 ]
Ogrlice
17%
 17% [ 8 ]
Prstane
10%
 10% [ 5 ]
Uhane
27%
 27% [ 13 ]
Skupaj glasov : 48

AvtorSporočilo
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Modni dodatki   25.01.09 14:12

Pa naj bo tema še o Modnih dodatkih :D cool

Torej kaj najraje nosite od modnih dodatkov in kje jih najraje kupujete.

Jst mam najraje ogrlice/verižice, zapestnice in uhane. Prstane skos založim al pa zgubim >.<
Najraje jih pa kupujem v Six, Sportina... V različnih trgovinah, če mi je dodatek všeč smile
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   25.01.09 14:22

Jst sm včasih bila obsedena z uhani in jih imam doma po moje 456876285 parov ja ja res, imela sem eno veliko obsesijo na te viseče uhane, z vsemi možnimi dodatki, v vseh možnih barvah :D:D pol pa me je minilo in zdej nosim večinoma ene in iste in to so čist navadne biserne bunkice...včasih, za kako posebno priložnost pa nosim še okrogle, pač take velike, navadne okrogle in še ene ravno tako okrogle, ki me spominjajo na ene uhane od Beyonce :D:D

to je to, kar se tiče mojih uhančkov...

zdej imam na primer obsesijo z ogrlicami in to že kar nekaj časa ja ja teh pa imam ogromno in ne grem nikoli ven, da ne bi imela vsaj nekaj okoli vrata...in bolj kot so dolge, boljše je :D:D:D

tko da trenutno moj najpogostejši modni dodatek oziroma nakit, so ogrlice...

od zapestnic nosim eno srebrno, ki mi jo je kupila sestra in iz nje visijo zvezdice...včasih si omislim še kakšne druge, bolj barvite zapestnice ampak to pač odvisno od tega kaj sem oblečena..

prstana pa imam dva srebrna in vsak ima svojo zgodbo in ju ne dam nikoli dol

no ja, lahko bi rekla da brez nakita, tud mene ne bi bilo :D:D:D
Nazaj na vrh Go down
x.fallen.angel.x
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 07/10/2008
Število prispevkov : 1658
Kraj : Killswitch Engage

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   25.01.09 14:24

jz mam najrajši zapestnce pa uhane ... se ne morm odločit ...
kupujm pa jih v mullerju pa tm kjer mi je dodatk ušeč .. razn če je kka čudna trgovina ... usen ne bi rada denarja stran metala :)
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 2965
Kraj : Las Vegas baby

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   25.01.09 14:27

ojej... to je tema zame... jst OBOŽUJEM uhane... Nora sem na nijih... male, velike, okrogle, štirikotne, višnje, kroglice, kamenčki, zvezdice... NI DA NI!

Bom enkrat poslikala moje najljubše... fotograf Res z uhani sem pa OBSEDENA! Ne morem brez njih. Mam jih ogromno :D:D

Uhani so res moja največja strast od modnih dodatkov. Črni, srebrni, modri, rdeči, roza... ni da ni... Ampak najraje imam srebrne love in tudi največ imam srebrnih :D Nikamor ne grem brez škatle z uhani... vedno ko pridem domov jo imam pri sebi in ko potujem nazaj v Portorož jo imam pri sebi, ko smo šle v Nemčiji je bila z mano... ja povsod gre z menoj :D In povsod se zbirka dopolnjuje... Uhani iz Hamburga lovelovelove

Imam tudi par verižič in se mi tudi dopadejo... mam pa na sebi vedno ogrlico, ki sem jo dobila za birmo... ampak ni jih preko uhanov :D

Zapestnice pa ne nosim tko zelo... Imam samo eno in tudi to sem dobila za posebno priložnost... 18 let smile in potem ura obvezno... tudi 18 let... potem pa prstani... tri mam vedno gor... in nobenga drugega...
Ne maram tistih kičastih prstanov, ko imaš potem čisto zelene prste bruhbruhbruh in tudi rumenega zlata ne maram bruhbruh vse kar je pri meni zlato je belo zlato... rumenega se ne najde smile
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
DuL_
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 11/11/2008
Število prispevkov : 1447
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   25.01.09 14:55

Jaz mam tudi najrajši zapestnice pa uhane.
Kopujem pa vse v Mullerju al pa v teh kioskih kaj prodajajo te stvari.
Nazaj na vrh Go down
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert

Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   25.01.09 18:16

em no jst sm bla ucas full nora na visece uhane pa okrogle pa te scene...sam zdej nosm pa sam se t mjhne...

...cene mam pa tud full zapestn pa verizic..prstanov tud kr neki sam jih sploh ne nosm ...heh haha
--aiia pa na pase nesmem pozabt k so tud en tak modn dodatek..pa jih mam tud kr dost..lih ucer sm si kupla 2 nova..en je tak cist rdec..drug je pa cnr pol ma pa napisan STAR.pa tko k eno mjhno ketnco(kupla pa u tallyu oba...) love
Nazaj na vrh Go down
Tom's girl
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 11/08/2008
Število prispevkov : 1648
Kraj : Kjerkoli s Tomom

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   30.01.09 14:07

Obožujm modne dodatke, če jih ni preveč! :D
Najrajš mam verižice & zapestnice, ampak spet: jih ne sme bit 10000 nee
Učasih sm mela dost rada prstančke ampak zdej jih sploh ne nosm več...
Lih dons pred poukom sm šla iskat in plačat tako lepo belo zapestnco, k sm si jo že dolg nzaj šla delat po naročilu in ma tak mjhn diamantk notr... shake
Ta prau-in zdej mam skos torbo pr seb d mi je ne bi kdo sunu... freaky
Ampak mene je pol pot znesla še do ene trgovine, kjer sm si pa kupla še verižco... ja
In vrjetn mi bo mami zatežila še d si grem kupit še prstan... fight
Tko d jz sm zelo velk fanatik na to...
Skos mam kej gor...
Pa pozim me niti ne zanima tok sam polet... :D Tkrt je pa groza...
Nazaj na vrh Go down
virus.exe
Debatorica
Debatorica

Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 260
Kraj : Krško

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   13.02.09 16:09

Iz pa v bistvu sploh ne nosm teh prstanov, verižic pa uhanov, kr me motjo. :D
Učaz sm bla nora na te kičaste uhane, in jih mam že zdej polno škatlo, vsekakor škoda da jih ne morm spremenit nazaj u dnar. :D

Prstane če že res kdaj dam gor, si dam sam enga, pa še ta more bit kšn tak posebn, kšnih tistih zlatih pa srebrnih ne maram. :D
Kar se tiče uhanov, mam nairaiš tiste okrogle, pa ne mislm tistih ciganskih al kak bi rekla, ampak unih plastičnih ko so živih barv s kakimi Ql uzorci. [ npr. pike al pa črte pa kej tazga]

Se pa velikrat zgodi da nosm kšno zapesnco al pa verižco, ki mi jo frendi kupjo, pa še to sam kšn mesc, pol pa največkrat pristane v kšni škatli kjer shranjujem use te stvari. :D

Tko da ja, ne maram glih takih modnih dodatkov.

Mam pa zato raiš npr. kšne obročke za u lase. flower [ predvsem zarat tega, ker mam tako frizuro da paše zraven]
Ok no, sej tega tt ne nosm neki ful pogosto, vsekakor pa bol ko verižce pa podobne zadeve. smile
Nazaj na vrh Go down
sbt
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 15/08/2008
Število prispevkov : 1435
Kraj : Cerknica

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   13.02.09 16:24

js pa mam neke dodatke skoz na seb,ene si dam dol pa sam za čez noč smile

nairaiš mam verižce,sam ne smejo bit zlate al pa srebrne,pa plastičnih tud ne maram preveč,ampak morjo bit na črni špagci mežik

pol mam fuul rada zapestnce,mam eno z nieti,pa en kup enih k sm si ih sama spletla,tud zapestnc ne maram srebrnih pa zlatih roll eyes

pol mam skoz tud uhane,prej sm večinoma nosla viseče,pol sm si pa nardila še dve luknci,zdej pa nosm une tamale k ih kupim u kompletku po men se zdi d 6 :D

prstane mam tud zmeri,čeprou niso glih moi najlubši nakit ih vselih nosm 3zlate,pa enga srebrnga mežik

fuuuuuuul rada mam pa pase,večinoma časa nosm unga z nieti,zdej si bom kupla pa še barvnega ja
Nazaj na vrh Go down
_Tom's_Fanpiree_<33
Debatorica
Debatorica

Female
Datum registracije : 15/02/2009
Število prispevkov : 175
Kraj : Somewhere up there. ^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   08.03.09 16:31

Hm.. men so uhani pa zapestnce ful qL. Zapestnce si tud sama nrdilm.. Sam niso to une roze zapestnce z rožcam pa nwem kaj ampak pač si kupim tamale perlice ne vem recimo črne in pol si nardim pa si to 2x okool roke dam pa je. ^^ Pol uhanou mam nekej čeprov sm zadnje cajte nosila tamale al pa jih sploh nism. =) Pasi so mi pa fuL hudi uni z neTi al nieTi.. (whatever^^) Drgač verižc pa ne nosim ful neki.. Prstan če mi je kšn hud ga kupim pa ga mam pol mapk velik prstanou pa tut nimam. xD
Nazaj na vrh Go down
toms-girl
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert

Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 1134

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   08.03.09 22:34

sj najbolj je met nakit polet gor...k si ga lahk nabijs kokr hocs zato k bolek mas tkrt itak mal na seb oblecn... :D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Modni dodatki   

Nazaj na vrh Go down

Modni dodatki
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1