KazaloKazalo  Blog  Portal  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share | 

Lepotni nasveti

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Kraj : Koper/Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Lepotni nasveti   01.03.09 0:44

Zamislila sem si, da bi na enem mestu lahko zbrale različne lepotne in zdrave nasvete, ki so preverjeni na vas ali pa na vaših kolegicah (vendar tako, da ste dejansko opazile kakšne razlike).

Recimo, par mojih:

* če mam suhe roke si dam v dlan eno žličko sladkorja, par kapljic limone in par kapljic olivnega olja, potem za fajn zdrgnem s tem pillingom, da se čimb olj vpije, sperem s toplo vodo in namažem s kremo... za super mehke
roke happy

* če mam pa razpokane ustnice si jih pa najprej mal mokro brisačko podrgnem, nato pa na debelo namažem z medom in pustim približno 5 minut stati. Pol pa namažem z navadnim Labellom (tisti ki ne vsebuje nobenih sadnih ekstrakov ali vonjav). Ustnice postanejo neverjetno mehke in gladke smile

* za lase je v redu, če pomešaš olivno olje, en rumenjak od jajca in med. Naneseš na vlažne lase, zaviješ v brisačo in pustiš kake pol ure. Potem si opereš lase normalno s šamponom in posušiš. Občutek neverjeten boingy

* včasih si pred spanjem nohte namažem z olivnim oljem... hrana za nohte, nohtki so bolj zdravi, lepši in se ne cepijo cool
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   01.03.09 0:54

Zelo uporabna tema respect Jst ful rada preberem kšn nasvet, ki ti ga da nekdo iz prve roke wellcome

Evo par mojih:

- včasih, ko imam zjutraj čas, si nalijem toplo vodo v kozarec in dodam nekaj kapljic sivke (eterično olje)... dobro za sijočo kožo, pa bolj prožna je!!
- velikokrat si naredim bananino masko... dodam banano in med! Oboje zgnetem in nanesem na kožo. Rezultat: ful mehka in gladka koža love
- za utrujene oči dobro deluje kamiličin čaj, samo skuhaš ga, pustiš, da se ohladi, namočiš vanj 2 vatki in daš na oči!!
- če opazim kakšen mozolj alpa herpes na ustnici uporabim zobno pasto, da mi jih posuši.
- ok, tej se boste verjetno smejali... ko ponoči spim, pazim da ne "grbančim" obraza na vzglavniku... pač vedno položim glavo tako, da je koža na obrazu ravna oz. zategnjena. Sej vem, crazy haha haha
Nazaj na vrh Go down
PeeKaBoo
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 16/09/2008
Število prispevkov : 1296
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   01.03.09 1:05

Haha... tole z zobno pasto tud jst prakticiram :D:D Zadeva res deluje respect

Drgač pa...
- učasih si nardim masko iz kvasa in mlačne vode, pol mam ful gladko kožo jump
- na lasne konice si dajem olivno olje, učasih si dam tut kremo Nivea, uno modro.
- enkrat sm slišala en uporaben nasvet, da si proti mozoljem umiješ obraz z 2-3dc vode in 1 aspirinom, ki ga prej zdrobiš. To je men ena farmacevtka svetovala in zadeva res deluje shake Naslednji dan mozoljev ni več big eyes
- zvečer imam navado, da si z debelo "plastjo" kreme namažem roke :D
- pred nanosom senčila na veke dam kapljico vode gor, ker se lepš prime barva. Lahko pa tud tko nardiš, da kr uno gobico za nanašanje zmočiš in pol pomažeš po senčilu.
- za bujne in goste lase sta dobra pivo in šampanjec. Steklenico piva zlijte v posodo in počakajte, da se pena sesede. S pivom prelijete lase in jih ne spirate; vonj po pivu bo izhlapel takoj, ko se bodo lasje posušili.
- pa še en nasvet: če nimate dost cajta, da si umijete lase, pa mate že dost neurejene lase, si naredite kitke in jih mal navlažite... medtem ko se pa lasje sušijo se lahko naličite oblečete itd... in pol samo s prsti razčešete kitke in lahko po želji polakirate, ali date peno in mate lepo frizuro za cel dan :cool2:
Nazaj na vrh Go down
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 03/09/2008
Število prispevkov : 1543
Kraj : From New York to LA

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   01.03.09 1:11

* Jst si na konice las dajem olivno olje... so bl zdrave pa sijoče...
* Občasno si pripravim masko za lase: ena banana & olivno olje, pol pa pustim 20 minut... nato pa jih operem. So mehki pa sijoči fuulll! happy

V glavnem, men je olivno olje no.1, tut po telesu se mažem z njim namesto losjona, ker je supr gut
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://ohh-so-hypnotized.blogspot.com/
Totgeliebt
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 442
Kraj : In the jungle

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   01.03.09 1:14

- Jst si vedno nardim sama piling: vzamem jogurt in ga pomešam s sladkorjem - pol pa se drgnem s tem po telesu. Nato sperem in se v roku 3-5 minut namažem z Nivea body mlekom. Men pomaga, da mam gladko in sijočo kožo love
- Nega proti suhim rokam: Limonin sok + morska sol za peeling... in pol neki časa drgneš, nato pa izpereš... roke postanejo neverjetno nežne in mehke boogie2
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie

Female
Število prispevkov : 5508

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   01.03.09 12:04

Zvoncek je napisal/a:
* za lase je v redu, če pomešaš olivno olje, en rumenjak od jajca in med. Naneseš na vlažne lase, zaviješ v brisačo in pustiš kake pol ure. Potem si opereš lase normalno s šamponom in posušiš. Občutek neverjeten boingy

men tale med ni jasn? wtf k se lasje ne zlepjo? wtf :D
Nazaj na vrh Go down
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Število prispevkov : 1711
Kraj : Koper/Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   01.03.09 12:13

Sej sm napisala, da zadevo potem spereš z vodo in šamponom :D
Jst sm to že 2x probala in učinek je res neverjeten happy Lasje postanejo fuul mehki, ful se z lahkoto razčešejo, sijoči postajeno... res zakon ja
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie

Female
Število prispevkov : 5508

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   01.03.09 13:44

am men se useen zdi čudn wtf k tud če maš npr. čigumi u laseh, ki je podoben kot med, pač skupi gre. ne vem no..sej če si probala pol kul ,sam ne vem, jz si kr ne upam tvegat rofl
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   01.03.09 14:34

Za sijoče lase:
~kupiš si masko za lase v navadni trgovini. Opereš normalno lase, naneseš masko. Takoj posušiš lase z fenom, in jih zaviješ v folijo za eno uro. Potem čez eno uro, še enkrat spereš masko z las, posušiš z fenom.
RAZULTAT: neverjetno mehki lasje

drgač pa večino nasvetov, ki jih jaz poznam so punce že napisale cool
Nazaj na vrh Go down
Diamond
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female
Število prispevkov : 523
Kraj : Celje

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   02.03.09 21:08

Uhhh... jst tud poznam tale lepotni nasvet z banano in olivnim oljem... ampak nimam pozitivnih izkušenj haha
Pač, to priporočam tistim, ki mate presuhe lase, da dajete olje, ker to naredi mastne lase.
Pa še neki... jst nism dober zmiksala banan, in sm jih komaj spravila iz las... bila sem menda 1 uro pod tušem in si spirala, pa ni šlo dol wtf (pol hvala bogu sm si nekako).
Ker so bli pa lasi premasni, mi pa ni preostalo drugega, kot da si glavo operem še fajn z šamponom za lase... in potem ni blo učinka. Pa v bistvu ne, da bi mela kakšn ceneni šampon, da bi use skupi uničilo, ampak od Niveje jezik
Ne vem no, men se je to zgodil, tako da ne, jst več tega ne bom počela.

Potem enkrat sem uporabila orehovo olje za lase... kupi se v trgovini mislim, da v Sparu, in po tistem so bli mehki lasi, ampak spet zelo mastni, ker je olje pač mežik

Olivno olje je pa res super za nohte... take res super nardi cool (men se radi cepijo, lomijo, pa krušjio, kar sovražim, potem ko pa si to namažem je pa boljše). Za nohte baje deluje tudi to, da ko prereži limono na polovico, in iztisneš sok ven, daš notri tudi tisti olupek, nato pa daš nohte noter... pa tko mal ''pomečkaš'' z roko noter, tud baje super nardi smile

Am... pa Nivea na lasih je tud v redu... sam spet ne preveč cool
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   02.03.09 21:37

cameron je napisal/a:

- ok, tej se boste verjetno smejali... ko ponoči spim, pazim da ne "grbančim" obraza na vzglavniku... pač vedno položim glavo tako, da je koža na obrazu ravna oz. zategnjena. Sej vem, crazy haha haha

Hahaha, Maja...a ti tudi to delaš? :D jst tudi...
ja a veš...nismo več rosno mlade, pa mormo pazit da se nam koža ne grbanči, da ne bo gubic :D:D

Drgač, nekatere ste že omenile par trikov, ki jih poznam tudi sama... :D
Spomnim se da sem si nekaj časa dajala med na obraz, se pravi medove maske! :D njami... :D no pač med si razmažeš po obrazu, pustiš 5-10 minut in spereš...koža pride zelo, zelo gladka in prožna...
zdej tega nisem poskusila že kaj nekaj časa, ker navadno uporabljam kar te kupljene maske ja

Pa ko sem par let nazaj imela bolj svetle lase, take svetlo rjave, sem si pogosto na njih dajala limono oziroma limonim sok. Limona namreč še dodatno posvetli lase ja ko sem si tako poleti umila lase, sem si po njih razmazala limonin sok in odšla ven na sonce, ter si jih posušila kar na zraku...
ampak sem potem ko sem si potemnila lase, tudi to opustila... :D

Aja, pa pivo baje pomaga za lase...tega nisem še poskusila, ampak naj bi pomagalo da pridejo lasje bolj močni :D
Nazaj na vrh Go down
Darya*
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 06/09/2008
Število prispevkov : 1561

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   02.03.09 22:39

Za večje ustnice si js včasih naredim piling s soljo. Pač najprej na ustnice dam malo vode, sol na prst in si prbližno 3minute mažem. Pol pa sam sperem z vodo in še namažem z labello smile

Par nasvetov že poznam, druge bom pa tut gdaj sprobala :D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lepotni nasveti   

Nazaj na vrh Go down

Lepotni nasveti
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1