KazaloKazalo  Blog  Portal  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share | 

MIKLAVŽEVO DARILO - 2009

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

ObjavljaNaslov sporočila: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 21:40

Torej, kot smo že prej omenile, je naš dragi, pridni Miklavž pustil nekaj tudi v našem forumskem nabiralniku. Wiiii, kako smo bile vse administratorke vesele ko smo videle kaj se skriva v škatli.

Najprej smo vzele v roke Miklavževo pismo in ga prebrale
KLIK!

Seveda nas je vse zanimalo kaj nam je Miklavž pustil. Iz škatle smo potegnile nekaj podobnega zvezku. Ko smo obrnile na prednjo stran, smo videle kaj držimo v rokah.

Jaaaa, Miklavž nam je pustil pravi Tokio Hotel ADVENTNI KOLEDAR. Sicer smo že zakorakali v december, šest dni je skoraj že mimo, ampak brez skrbi...od danes naprej, boste lahko v adventnem koledarju uživali tudi vi, dragi uporabniki.

Seveda smo bile prepričane, da bomo našle v koledarju čokolado, vendar smo se zmotile. Predvsem sour_cherry se je nad tem zelo zgražala in jezila, toda ko je videla kaj lahko dobimo namesto čokolade, se je hitro pomirila.

Poleg koledarja, smo našle še eno manjše pismo, ki pa vam ga ne smemo pokazati. Na njemu so namreč vsa pravila igre in vse obrazložitve kaj nam ta adventni koledarček prinaša.

Prvih 5 dni je že odkritih...tisto kar je prišlo poleg vsakega dneva, je Miklavž namenil nam, administratorkam. Tako je vsaka od nas dobila po eno palico, malce zato ker smo bile poredne, pa tudi zato, da bomo vas po riti, če ne boste ubogali. V 4.predalčku smo dobile neomejeno količino barve za lase, če bi nam forum in uporabniki začeli povzročati sive lase, v 5.predalčku pa smo vse tri dobile prav posebno masažo nekih prav posebnih fantov. Ja, splača se biti priden!

Od danes naprej pa so darila, ki jih prinaša Tokio Hotel adventni koledar, namenjena samo vam.

In kakšna so pravila?

Pripravile bomo pravo malo tekmovanje. Vsak dan, ob točno določeni uri, ki jo bomo povedale naknadno, bomo v to temo prilepile citat ene izmed pesmi skupine Tokio Hotel. Tisti uporabnik, ki bo prvi pravilno odgovoril, se pravi kateri pesmi pripada omenjeni citat, bo tisti dan lahko odprl adventni koledar. Razumljivo?

Da vas bo lahko čim več prišlo na vrsto, vsak uporabnik tako lahko tekmuje samo dvakrat, se pravi, vsak uporabnik lahko odnese samo dve nagradi. In te nagrade so...khmmm, verjemite nam, zeloooo privlačne.

Zaenkrat bi bilo to vse. Danes ob 20h lahko pričakujete prvi citat pesmi. Ne pozabite, tisti ki prvi pravilno odgovori, bo imel to čast da odpre predalček za datum 6.12. In kaj se skriva v njemu? To boste izvedeli naknadno.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
PeeKaBoo
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 16/09/2008
Število prispevkov : 1296
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 21:59

Woooow ful dobra ideja shake shake shake Jst bom definitivno sodelovala...
Komi čakam, da lahko začnemo odpirat adventni koledar happy

Aaaaaaaaa Miklavž nas je obiskal tudi na forumu... carsko pokal
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 22:19

Wiiii torej Miklavževo darilo je končno odprto in vesele smo, da smo vam lahko končno razkrile njegovo vsebino omg omg Torej Miklavž nas bo letos obdaroval vse do konca meseca decembra... glavno vodilo obdarovanja bo torej ADVENTNI KOLEDAR, ki ga boste odpirali vi, naši dragi uporabniki love

Za štartanje igre je Miklavž določil mene... se pravi, da bom jaz prva, ki bom oznanila citat ene izmed pesmi Tokio hotela, vi pa boste morali uganiti njen naslov...

Igro bosta spremljala tudi Bill & Tom, ki se nahajata v zaodrju našega forumskega VIP območja, od koder bosta spremljala igro in naše obdarovance... torej brez kakšnega goljufanja ali uporabljanja plonk listkov, saj bodo predvsem Billove učke uperjene v vas mežik

Let the game begin...

Tisti ki bo odgovoril pravilno, bo prvi nagrajenec naše adventne igre...

Torej iz katere Tokio hotel pesmi je tale citat:

Ich find mich hier nicht wieder, erkenn mich selbst nicht mehr
Komm und zieh mich raus hier, ich gib alles dafür her...
Nazaj na vrh Go down
freiheit
Mister Tokio Hotel
Mister Tokio Hotel

Male
Datum registracije : 07/08/2008
Število prispevkov : 4500
Kraj : withmylove

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 22:20

Tokio Hotel - Hilf mir Fliegen
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://district-nowhere.tumblr.com/
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 22:27

Ok, tole je bilo pa hitro! :D

Vsekakor, brez dvoma pravilen odgovor!

Čestitke torej freiheitu. In s tem je današnje tekmovanje tudi zaključeno.

Tako da se jutri zvečer ponovno dobimo na forumu, kjer bomo skupaj odprli številko 7! ja

Sedaj pa freiheit....Bill in Tom pravkar zavijata tvoje darilo, tako da boš moral še malce počakati nanj ja

Se slišimo pozneje! jelenček
Nazaj na vrh Go down
freiheit
Mister Tokio Hotel
Mister Tokio Hotel

Male

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 22:27

OK. Bom z veseljem počakal.. :D
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie

Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 5508

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 22:46

shake O kok ste kul. Men je prou fino, da mamo tako igrco in nekaj kar popestri dogajanje na forumu, poveže člane in tud mogoče spodbudi, da jih bo več prhajal gor zarad zanimanja kdo bo prvi ugotovu citat in kaj bo darilo haha

Res super pokal
Nazaj na vrh Go down
Tareex
Tokio Hotel ekspert
Tokio Hotel ekspert

Female
Datum registracije : 24/12/2008
Število prispevkov : 694
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 22:48

Kaj to prav darilo dobiš na dom al kaj ? haha

Fuul dobro ste se to spomnile ej,vsaka vam čast pokal
Nazaj na vrh Go down
_anarchy_
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female
Datum registracije : 05/09/2009
Število prispevkov : 608
Kraj : MB

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 22:54

OOO Go shake shake shake shake
Mi mamo pa super Miklavža !!! love

superca .... !!! hug
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 23:00

Preden se odpravite v trgovino, ti za začetek poklanjamo tudi nekaj forumskih sladkarij...

In ker si prvi nagrajenec te naše advente igre, smo adminke prepričale Billa, da ti podarimo tudi Tokio hotel majico, ki jo je lastnoročno podpisal Bill...

Torej darilo za 6. advent smo že poklonili...
jutri pa bodite spet pripravljeni na igro in tekmovanje boogie2
Nazaj na vrh Go down
Pinky
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Število prispevkov : 2416
Kraj : *

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 23:02

omg...fuuul hudo ste se spomnili..eii te igre jutri ne zamudim za nič na svetu. rock it
Nazaj na vrh Go down
Bill & Tom
V.I.P. staff
V.I.P. staff

Male
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 49
Kraj : Hamburg - Germany

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 23:40

Wiiiii, pozdravljeni dragi moji! Bill tukaj...

...in Tom!

Ja, Bill in Tom!

Tom, a ni to lepo, da se je Miklavž letos spomnil na ta super forum?

Ja, res se je potrudil...nekatera darila so res, khmm zanimiva! V bistvu komaj čakam, da bom podaril nekatera izmed njih!

Tom, da ne boš preveč povedal. Raje bodi tiho...bom jaz govoril, jaz to obvladam.
Torej, dragi moj, kot ste opazili smo danes začeli z odpiranjem adventnega koledarja. Mogoče se kateremu od vas vse skupaj še zdi malce čudno in se ne znajdete najbolje, ampak brez skrbi. Vi samo poskrbite za to, da boste jutri, ob 20h ponovno na forumu, ko bodo vaše super administratorke objavile nov citat ene izmed naših greha vrednih glasbenih umetnij!

Ponovno, tisti, ki bo prvi pravilno odgovoril, bo dobil nagrado oziroma bo odprl adventni koledar pod številko 7 in pokukal kaj se skriva noter.
Verjemite mi, darila so VROOOOOČAAAAAAA vroče

ZELO VROČA!

Ja, ko je Tom bral kakšna darila vas čakajo mu je postalo tako vroče, da se je moral sleči.

Kakorkoli že, vredno je sodelovati!

In sedaj...s ponosom lahko poveva, da imamo že današnjega zmagovalca in to je

FREIHEIT

Hmmm, Bill....

Kaj je?

V bistvu so že zdavnaj razglasili zmagovalca. Poglej, tudi cameron je že naznanila kakšno darilo dobi.

Ups, pa res...ok, ni pomembno...pomembno je to, DA GREMO MI V ŠOPING V TOKIO HOTEL CANDY SHOP! Mmmm, lecker!

Freiheit, komaj čakam...upam da si nor na sladkarije tako kot jaz!

Ok, mislim da je čas da zapustiva naše forumaše. Še pred odhodom pa bi vas rada opomnila, da se jutri ponovno dobimo, tukaj, v tej temi, točno ob 20h! Ne pozabite!
Komaj čakam da odpremo naslednjo številko...ko samo pomislim na to kakšna nagrada se skriva spodaj.

Oh Tom, ne slači se spet!

Dragi moji, drage moje...se vidimo torej jutri!

Imejte se lepo in ne pozabite; HARIBO BONBONI RULZ!!! rock it
Nazaj na vrh Go down
bill&lt3
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 02/04/2009
Število prispevkov : 1465
Kraj : with Bill

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   06.12.09 23:50

Pa jao, kok sta Bill in Tom hitro šla!! haha haha

Jutri ob 20:00 vela!!
Nazaj na vrh Go down
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 03/09/2008
Število prispevkov : 1543
Kraj : From New York to LA

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 0:07

Wooow Bill in Tom... pozravljena spet na forumu shake Že dolgo se nismo videli :D V bistvu ste nas nazadnje obiskali na forumskem partiju za vajin rojstni dan... tko da je bil že skrajni čas, da se spet prikažeta boogie

Hvala ker bosta z adminkami podeljevala nagrade... ampak glejte, da boste res samo nagrede urejali... da ne bo slučajno še kakšnih drugih "orgij" v forumskem zaodrju devil Ker te naše punce so zelo kinky in vaju lahko hitro spravita v kakšno "nespodobno" skušnjavo evil laugh Čeprav sem prepričana, da Tom ne bi imel nič proti :D Tko da so v bistvu adminke tiste, ki se morajo bati haha Uff pazita, da kšna od vaju ne bo ostala brez oblek na sebi... sploh ta naš Billy je zadnje čase ornk v lovu za avanturami :jezik:

Ok resno... :D
Vse čestitke za tako fenomenalno idejo... res razturate!!!!!!! Kapo dol ave ave
In tud prvo darilo se mi zdi zelo zanimivo... lecker, lecker... jaz bi šla tud s twinsoma po sladkarije cry

ČESTITKE FREIHEITU... ČESTITKE ADMINKAM ZA IZVRSTNO IDEJO... IN ČESTIKE BILLU IN TOMU, KER STA NAJU KONČNO OBISKALA... LOVE YOU GUYS kiss
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://ohh-so-hypnotized.blogspot.com/
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Število prispevkov : 2965
Kraj : Las Vegas baby

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 0:26

Opala, vidim da ste darilo že podarili. V bistvu sem jaz ostala brez besed, ko sem videla kdo nam bo pomagal razdeliti darila... Tako, da sem odšla kar lepo pod hladen tuš, preden bi rekla kakšno bedarijo zaradi moje nervoze!

Še sreča, da je ravno takrat tudi Tomu postalo vroče in se mi je lepo pridružil pod hladnim tušom... ki kar na enkrat ni bil več tako zelo hladen... Tudi, če bi se po snegu valjala gola bi mi v tem trenutku postalo neverjetno vroče... evil laugh

Ampak v glavnem... sedaj sem sveža in polna navdušenja nad jutrišnjim obdarovanjem...

Prav zanima me kakšno godljo vam bosta dvojčka jutri zakuhala... Mmmmm to bo še zanimivo... In ko sem jaz pogledala v vrečo z darili, no ni potrebno posebej razlagati, da se prav vidi, da je imel Tom prste vmes pri sestavljanju daril... Lahko vam samo povem, da ne boste razočarani, kajti jutrišnje darilo bo še bolj posebno kot je bilo današnje... Zmanjkalo jih zagotovo ne bo, me pa prav zanima, če boste nagrajenci znali izkoristiti svoje nagrade... Upam samo, da ne bodo ostale neizkoriščene evil laugh In seveda upam, da vas bo prišlo na vrsto čiiiiiiiiiim več, tako da forumaši, jutri pa kar pogumno mežik

In iskreno povedano, jutrišnje darilo bi prov najraje prejela kar sama... Ampak ker sem svoje darilo že prejela... (ti šment) se bom kontrolirala in ga podarila vam :D

Let's see what tomorrow will bring! mežik

Have fun everyone!! :snowy:
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
freiheit
Mister Tokio Hotel
Mister Tokio Hotel

Male

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 0:46

Vau... Prvo bi se zahvalil Adminkam, ker ste vse tako lepo uredile in se tudi spomnile, kako popestriti forum za praznike.

Tukaj nam nikoli ni dolgčas... flower

Res hvala.smile flower

Potem bi se pa še zahvalil Billu in Tomu ter G-jema, ker me bodo osebno popeljali v njihov Candy shop.

Hvala tudi za ta prav poseben darilni bon in to majčko z Billovim podpisom. (verjamem, da ni bilo lahko dobiti avtograma. ;)

Tako zdaj pa ker sem jst zmagal, vas vse vabim na eno lecker torto:

Za posladek ;) pa še te sladkorne palčke.

Da pa ne boste ostali žejni pa dobite še najboljšo stvar, ki jih obstaja za pit, kar je Sangria..

Res še enkrat hvala za ta darila in zdaj
LET'S PARTY!
ole ole

boingy boingy boingy boingy boingy boingy

P.S. Bill in Tom zdaj pa spat in da vaju ne najdem, da bi delala v forumskem Backstageu kaj neprimernega..

P.S.S. OK Fantje kdaj gremo... Ker mi morte prej povedat, da grem še pod en hladen tuš :D

Nazaj na vrh Go down
Bill & Tom
V.I.P. staff
V.I.P. staff

Male
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 49
Kraj : Hamburg - Germany

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 2:28

Hey lepotičke in lepotci :) Tukaj Bill...

Rad bi vam samo sporočil, da smo se pravkar vrnili z našega norega obiska v Tokio hotel Candy shopu!

Najprej smo se z našim famoznim tourbusom pripeljali pred trgovino, kjer se je kar trlo od norih oboževalk... Mislim adminke, kaj vam nisem lepo rekel, da našega prihoda ne obešate na velik zvon??? Za tole boste definitivno našeškane, ko pridemo nazaj... be afraid girls!

Kakorkoli... kljub temu se nam je uspelo s freiheitom preriniti v trgovino, kjer smo doživeli pravi RAJ na zemlji... Wooow... toliko sladkarij še nikoli nisem videl na enem kupu... Mislim, da so se celo moji lasje navlekli sadnega vonja po bonbonih... ufff... zdaj sem še v večji nevarnosti, da me fanice zamenjajo za kakšnega harribo bonbončka...

Moram reči, da se celo malo omotično počutim...
Ne vem no... jaz imam občutek, da se je moj krvni sladkor drastično povišal in če v naslednjih dneh pojem še kaj sladkega se lahko začnete resno bati za moje zdravje...
Hec, hec... I'm a strog man with a strong power!

Pravzaprav sem tako velik ljubitelj sladkega, da nameravam pred spanjem sprazniti še eno škatlo gumijastih bonbonov...

mmmm sooo lecker...

Nazaj na vrh Go down
bill&lt3
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 02/04/2009
Število prispevkov : 1465
Kraj : with Bill

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 8:30

oooo Bill!!;)

veš zdej se bom pa tud jst potrudla in hitro odgovorila na vprašanje, ker opažam, da so nagrade res lepe!! smile
hh adminke se mi pa res smilijo, ker jih bo naš Billy našeškal! :D

Bill TI PA PROSIM PAZI IN NE POJEJ PREVELIKO SLADKORJA, KER ČENE ME BO ŠE SKRBELO ZA TEBE!!
VELA*??? freaky

In ja, lepo je, da si se spet oglasil in pogledal kaj počnejo vaši fani!! haha
Že nestrpno čakam nov obisk! ja ja

hug
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 21:50

Khcin, Khcin… za trenutek tišine bi prosili :D

Kot ste že včeraj izvedeli, bo naša adventna igra potekala cel mesec… včeraj smo zelo uspešno podelili prvo adventno nagrado in moram reči, da smo navdušene, da je igra tako lepo zaživela in da boste uporabniki sodelovali v njej. Za vas imamo še mnogo daril iz Miklavževe vreče v kateri se kopiči ogromno zanimivih presenečenj…

Včeraj smo se malo posvetovale z našimi fanti v backstage območju, kjer je predvsem Bill za danes predlagal malo drugačnejšo obliko obdarovanja… zaenkrat ne bom še nič izdala… lahko samo rečem 'it's gona be hot as hell' vroče

Ampak najprej boste morali odgovoriti na eno izmed postavljenih vprašanj…
Vprašanje bo postavljeno čez par minutk, zato bodite pripravljeni…
Nazaj na vrh Go down
sour_cherry
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Število prispevkov : 2965
Kraj : Las Vegas baby

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 22:03

The time has come... For the second gift...

Torej prišel je čas, za drugo nagradno vprašanje odkar poteka naš adventni koledar...

In ker sta dvojčka neprestano morila in gnjavila, smo komaj zbrali eno vprašanje od mnogih, kaj šele darilo...

Le-to je bilo šele težko izbrati, kajti vsa so tako mamljiva, da bi jih administratorke najraje obdržale kar zase... Ampak nič ne skrbite, daril je dovolj za vse in če slučajno kakšno ostane, ga dobimo me...
Hmmmmmm ne bi se pritoževala nad kakšno naughty vožnjo v Tomovem Cadillacu... predvsem se ne bi pritoževala, ker je na tisti kartici pisalo, da bova oba morala biti med vožnjo skoraj gola... Še dobro, da so stekla tako zatemnjena devil upsssss naj me nekdo ustavi!!!! Somebody stop me please!;)

Torej preljubi forumaši... Tu je naslednje vprašanje:

S katero pesmijo so Tokio hotel nastopili na letošnjih European Awards?

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://crazy-music-junkie.blogspot.com/
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 22:03

World behind my wall
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 22:19

In seveda ima naša Dnicegirl. prav jump

jeeeeeeeeeeeeeeeee..... cheers

ČESTITKE!!! hug

tvoje darilo se ravnokar pripravlja...so potrebne res hude in natančne priprave, tako da še malce potrpi! :D...se bo splačalo!
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Tokio Hotel grupie
Tokio Hotel grupie

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 22:20

shake hehe hvala, komej čakam kaj ste prpravle adminke, Bill in Tom haha shake
Nazaj na vrh Go down
.Bill's _Strawberry.
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 1653
Kraj : Imaginary World

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 22:21

Moj bog! smile smile

Bill in Tom. Tale december bo na našem foromu še zelo vesel in sexy. devil
Dobrodošla spet nazaj. Se že kar dolgo nismo slišali. Še dobro, da se bosta zdaj ko sta prišla spet na forum lepo oddolžila za to. :D Marička, december bo res hot. evil laugh evil laugh devil devil

Adminke. Vam ni treba brzdat teh dveh fantov v VIP območju. Kr naj se "izzživjata" nad nami. Naj bodo darila kar se da sexy, zanimiva in Kaulitz style. jezik jezik jezik
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   07.12.09 22:28

Dnicegirl, tvoj večer se lahko prične... čim prej se pripravi in obleči (ops sleci giggle)...

Toliko od nas... od sedaj pa si prepuščena Billovim rokam!

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   

Nazaj na vrh Go down

MIKLAVŽEVO DARILO - 2009
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 12Pojdi na stran : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next