KazaloKazalo  Blog  Portal  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share | 

MIKLAVŽEVO DARILO - 2009

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
.Bill's _Strawberry.
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 1653
Kraj : Imaginary World

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   11.12.09 23:15

PeeKaBoo je napisal/a:

Matr... jutr se moram tud jst borit za to nagrado!!! :D
Se izplača!! :D
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 03/09/2008
Število prispevkov : 1543
Kraj : From New York to LA

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   11.12.09 23:33

Wow [Love TH.] res ti privoščim to nagrado respect
Po eni strani je darilo zelo prikupno in sladko... ampak po drugi strani te zmede tista VIP loža nezavest
Ah... noben me ne bo prepričal, da bosta samo gledala film... Bill že itak pozna cel film na pamet... zato sem prepričana, da ima čisto drugačne načrte s to VIP ložo evil laugh Kar pripravi se, punca devil

Drgač pa čestitam tudi .Bill's _Strawberry. za tako izčrpen opis o vajinem šopingu ave Res si nas morala ubit še s tisto sliko z Billom v boksarcah pade v nezavest pade v nezavest
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://ohh-so-hypnotized.blogspot.com/
.Bill's _Strawberry.
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   11.12.09 23:35

Tighter je napisal/a:
Wow [Love TH.] res ti privoščim to nagrado respect
Po eni strani je darilo zelo prikupno in sladko... ampak po drugi strani te zmede tista VIP loža nezavest
Ah... noben me ne bo prepričal, da bosta samo gledala film... Bill že itak pozna cel film na pamet... zato sem prepričana, da ima čisto drugačne načrte s to VIP ložo evil laugh Kar pripravi se, punca devil

Drgač pa čestitam tudi .Bill's _Strawberry. za tako izčrpen opis o vajinem šopingu ave Res si nas morala ubit še s tisto sliko, kjer je Bill v boksarcah pade v nezavest pade v nezavest
Najbolj smešno je bilo to, da je Bill ves čas poziral jaz pa sem ga slikala samo v mednožje, tattooje in ritko. evil laugh evil laugh Veš koliko slik imam na mobitelu? boogie2 [Love TH.].Naredi še ti jutri kakšno sliko za nas.drool
Nazaj na vrh Go down
[Love TH.]
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 30/08/2008
Število prispevkov : 2008
Kraj : ...

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 18:16

Evo mene. Tukaj sem, da vam povem vse.
Bom kar začela opisovati svojo dogodivščino. Saj ne vem kje začeti, bom kar na začetku.

Takoj po tem, ko sem dobila darilni bon, me je pred hišo čakal avto, ki me je peljal v Berlin, kjer sem srečala vse fante iz benda! love omg Pred kinoteko so že nestrpno čakali name. Bili so neverjetno lepi. vroče Vsi so bili barvno usklajeni, kot bi se zmenili za črno-belo kombinacijo. Na srečo sem bila tudi sama v kratki, črni oblekici in sem tako izgledala, kot ena izmed njih. smile

Georg je imel zelo lepo zlikane lase, ki so plapolali v vetru, oblečen pa je bil navadno, vendar so na njemu te običajne kavbojke in navadna črna majica zgledale zelo lepo. Tudi Gustav ni bil kaj posebnega oblečen, vendar je s svojimi D&G sončnimi očali popestril svoj videz. Tom je imel črno kapo, velike hlače in črno-belo srajčko, ki je bila zelo lepo polikana (bravo Ursy, dobro si opravila svoje delo :D ), okoli vratu pa je imel šal znamke Gucci. Seveda mi je bil od vseh najbolj vroč Bill. Njega in njegove xxxs hlače sem opazila že takoj. navdušen Okoli vratu je imel njegove znane ketne. Oblečen je bil v nekakšno prosojno, dolgo, črno majico, skozi katero se je videlo vse, res vse izbokline sem opazila. omg omg

Ko sem jih takole gledala, sem se že vsa tresla. Na srečo so oni prvi pristopili do mene in se predstavili. Ko sem jih videla tako blizu sem res mislila, da bom omedlela, saj so v živo še lepši, kot na slikah. pade v nezavest Ampak potem me je Bill prijel pod roko in me tako pomiril in mi zagotovil, da ne padem, še sploh zaradi tega, ker sem imela zelo visoke pete.

Počasi smo odšli v dvorano. Pred mano in Billom so hodili ostali fantje, zato sem videla Toma, ki je Georgu nekaj prišepnil na uho in oba sta se zasmejala, res me zanima, kaj mu je rekel. Z Billom pa sva se pogovarjala o vsakdanjih stvareh. Veliko mi je govoril o ljubezni. Seveda se je včasih, med najin pogovor, vmešal Tom, da je lahko povedal, da je najboljši in najlepši in da ima nešteto punc. :D Jaz pa sem se mu v njegov odgovor samo zasmejala, tako kot Bill, ki ima mimogrede najlepši nasmešek. love omg

Potem pa smo končno prišli do ogromne dvorane, v kateri je bilo milijon rdečih sedežev in to samo za 3 ljudi, saj sva midva z Billom odšla v VIP ložo, ki je bila zelo lepa in prostorna. :D Najboljše pa je bilo to, da sem lahko pred mano gledala fante in še risanko, ki se je začela kmalu po tem ko smo se usedli. excited Že po nekaj minutah se je Bill začel dolgočasiti, zato se je začel pogovarjati z mano. Malo sva še pogledala fante, ki so se zdeli zatopljeni v risanko. Bill mi je povedal, da mu risanka ni preveč zanimiva, ker jo zna že na pamet in da sem mu trenutno zanimiva jaz. omg omg omg omg Ne morete si predstavljati kakšen šok sem doživela (čeprav mislim, da že od začetka ni želel gledati risanke in je imel vse to pripravljeno smile ). No, in tako se je vse začelo. Nežno se je stisnil k meni in me začel poljubljati. love Naprej pa mislim, da že vsi veste kaj se je zgodilo. Fuck Od vsega kar sva počela (počela sva veliko stvari) vam bom zaupala to, da je Bill s pirsingom v bradavički presneto sexy hexy, da mu nikoli ne verjemite, če vam reče, da ni fant za eno noč in da zna z jezikom in pirsom početi ogromno kinky stvari. devil Pa še glede krikov. Midva sva bila zelo glasna, vendar sva se zanašala na dobro ozvočenje dvorane. Ravno zaradi dobro ozvočene dvorane, sem doživela kar dvojni užitek. To morate probati, kriki na televiziji, ki pa med sexom spominjajo še na kakšne drugačne krike. omg omg

Po končani predstavi pa sem morala na žalost že domov. Z objemom sem se poslovila od vsakega posebej. hug In vsi so se mi nagajivo smejali, še posebej Bill. evil laugh Na vožnji domov sem vse še enkrat podoživela in ugotovila, zakaj so se mi ostali trije nagajivo smejali, za Billa sem seveda vedela, ampak ostali pa so se mi smejali zato, ker so slišali vse. shy

Seveda sem vse poslikala, ampak mislim, da slike niso za v javnost. fotograf

Kot vidite sem se zelo zabavala ob gledanju risanke (Billa) in zato se moram zahvaliti administratorkam, hvala, hvala, in še enkrat hvala. hug
To je bila nedvomno noč, ki je ne bom nikoli pozabila. dead dead
In še enkrat hvala vsem za nasvete, ki so mi prišli zelo prav. :D
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 18:56

OMG [Love TH.]... svaka čast respect Ta doživetja, ki jih pišete, so res super-mega-fantastična... in prou vsak stavek bi lahko zdej komentirala :D Res HVALA, HVALA, HVALA hug
In v bistvu ti nič ne zamerimo, ker boš fotografije obdržala zase... itak si vse tako natančno in precizno opisala, da sem se počutila kot da sem bila tam :D

Tisto o xxxs hlačah mi je blo smešno haha Mah... res me ne bi presenečalo, če bi res izdelovali tako ozka oblačila samo zanj haha Ampak kolikor sem jaz uspela spoznati Billa v našem zaodrju, se je on zanalašč strpal v tako ozko opravo, da bi te še lažje odvrnil od filma evil laugh Upam da si ga čim prej osvobodila in da ga nisi predolgo pustila trpeti :D

In ufff tisti opis o črni in prosojni majici me je čist obnorel... aaaaa :jezik:

Ostali fantje so pa res imeli vrhunsko HQ ozvočenje v dvorani haha Najprej kričanje Billa na zaslonu...
potem pa še kričanje Billa za hrbtom v loži devil To me spominja na tiste XpanD dvorane, kjer lahko vse efekte v živo doživiš haha

In pa hvala za presenetljivo informacijo, da je naš Billy še kako za sex za eno noč haha Meni je pa v forumskem zaodrju nakladal o neki globoki in večni ljubezni in oh in sploh... lažnjivček ponva

Ok [Love TH.]... s tem prispevkom si si prislužila posebne privilegije in veze z administratorkami... zato te ob (morebitnem) tretjem delu spet pošiljamo na ogled filma... ampak naslednjič bomo poskušali zrihtati, da bo ogled potekal doma na Billovimi domači plazmi... se bosta vsaj lepo in udobno razkomotila evil laugh
Nazaj na vrh Go down
[Love TH.]
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 20:28

cameron lepo, da ti je všeč. smile
Bill se je nalašč oblekel take hlače, se pravi, da rad izziva.
cameron je napisal/a:
Ok [Love TH.]... s tem prispevkom si si prislužila posebne privilegije in veze z administratorkami... zato te ob (morebitnem) tretjem delu spet pošiljamo na ogled filma... ampak naslednjič bomo poskušali zrihtati, da bo ogled potekal doma na Billovimi domači plazmi... se bosta vsaj lepo in udobno razkomotila evil laugh
aaaaaaaaaaaaaaaa! Jaaa, to bi bilo zakon, bi mu lahko vse nazaj vrnila, bi se še jaz kaj obtisnjenega in presojnega oblekla pa bi videli kdo dlje zdrži. :D
Hvala za te pohvale in povabilo na še en ogled risanke, shake shake ki bi bil kar pri Billu doma. dead Bi se lahko razkomotila, ker je res da tile sedeži niso bili kaj preveč udobni, ampak to me takrat ni zanimalo. :D
Nazaj na vrh Go down
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 20:53

Hvala [Love TH.] da si včerajšnje doživetje delila tudi z nami :D Obvladaš pokal

Drgač pa sem se spomnila, da bi iz vseh teh opisov lahko nastala ena ful dobra lemon zgodbica... recimo "Dirty christmas" devil
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 22:09

Heeellllo boingy Ste pripravljeni na našo adventno igro? boogie

No kot veste so naši fantje veeeliiiki sladkosnedi... to vemo po vseh "oohh"
in "mmm" ter "sooo lecker" :D
Vendar obstaja tudi določena zvrst hrane, ki jo predvsem Bill in Tom naravnost sovražita. Saj vesta katera je to, kajne? Seveda... zelenjava! :D

No in ker so fantje za današnji večer pripravili nekaj posebnega s hrano in kuhanjem, bi rade administratorke od vas najprej izvedele naslednje...

Katera je tista zelenjava, ki jo Bill in Tom NAJBOLJ sovražita??

Nazaj na vrh Go down
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 22:09

Brokoli!!! :D
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 22:15

Jaaaa... braaavo Tighter... odgovor je seveda pravilen pokal
Bill in Tom res najbolj sovražita brokoli... sicer sem prepričana, da se zmrdujeta tudi nad marsikatero drugo zelenjavo, ampak brokoli sta res najbolj pogostokrat izpostavila :D

In ker je bilo vprašanje povezano s hrano, si verjetno lahko predvidevala, da bosta današnji večer in nagrada sestavljena iz kuhanja in nečem za jesti :jezik:

Več o tem si draga Tighter preberi v darilnem bonu:

Torej fantje so že začeli s pripravljanjem... sicer je bilo malce zmešnjave na začetku, ker se nikakor niso mogli odločiti kdo bo kaj kuhal, ampak mislim, da so sedaj že v popolni kuharski formi in že komaj čakajo, da se jim pridružiš in poskusiš njihovo specialiteto :jezik:

Dober tek ;)
Nazaj na vrh Go down
.Bill's _Strawberry.
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 22:19

Tighter čestitam. :D :D
Mislim, da boš prva, ki bo preizkusila slavno Tomovo omakco za špagate, če je bo pripravil. :D Naj se tvoj želodec pripravi na to.... haha haha
Uživaj in sporoči, kakšno je bilo vzdušje v kuhinji! devil
In če se bo Tom začel igrati z vilicami in se znašati na Georgom....posnemi otročičke! evil laugh
Nazaj na vrh Go down
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 22:36

Waaaaaaaaaaaa to darilo je perfektno za moj današnji večer shake shake Danes namreč sploh še nisem večerjala in sem že tuhtala kaj za vraga bi si lahko pripravila... in sedaj izvem, da Tokiči nekaj pripravljajo zame in da bom vse skupaj lahko pojedla v njihovi družbi pade v nezavest pade v nezavest Oooohhh kako se mi že cedijo sline drool

In jaaaa... mislim, da je bil že skrajni čas, da ena fanica poskusi to slavno Tomovo pasto :D Sedaj vam bom iz prve roke lahko sporočila kakšna je in če je sploh vredna tolikšnega 'booma', ki ga Tom dela iz nje :D

In woow... ne morem verjeti, da so samo zame odvrgli svoja tipična oblačila in skočili v predpasnike!!! Ufff kakšen seksapil Fuck

Hvala za tako ČUDOVITO in SLASTNO nagrado!!!! respect Res komaj čakam, da poskusim specialiteto izpod njihovih rok excited Mimogrede... zakaj za vraga Bill pripravlja mojo večerjo v usnjenih rokavicah??? haha Je to mogoče kakšen poseben fetiš s katerim me želi presenetiti?? devil
O bog... bolj ko to pišem, bolj lačna postajam :jezik: Upam, da so mi pripravili tudi kakšno sladko pregreho yau

No sedaj je najbolje, da se odpravim, kajne? Preden sestram doma!!!
Jutri pa vam napišem, kaj vse so moji fantiči pripravili zame in kdo se je najbolje odrezal pri kuhanju vesel

See ya kiss
Nazaj na vrh Go down
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Kraj : Koper/Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 22:58

Ufff... če tale nagrada ni SLASTNA, potem pa res ne vem :jezik:

Jst bi tud probala specialiteto, ki bi bila narejena izpod njihovih sexy rok pade v nezavest pade v nezavest Ne vem zakaj, ampak mislim da ima naš kitarist najbolj spretne roke evil laugh

Drgač sem se pa fuuuul smejala tistim trem fotografijam, ki so bile objavljene tik ob vprašanju haha Hahaha...
tiste Billove face haha

In jaaa... Bill v usnjenih rokavicah?!! Tighter... zihr ti želi nekaj namigniti s tem :D

Kaj naj še rečem... DOBER TEK pokal
Nazaj na vrh Go down
PeeKaBoo
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 16/09/2008
Število prispevkov : 1296
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   12.12.09 23:09

Ooooooo kako zanimiva nagrada!!! omg omg omg omg Tale večer bo tako SLADEK in OKUSEN :D

Lecker, lecker :jezik:

Za sladico imam občutek, da te pričakuje nekaj zvitega... kšne palačinke z bananam mi padejo na misel haha

Dej... še jst sem postala lačna ob tej nagradi!!! haha Tighter čestitam in čim več sladkih pregreh za nocoj!!!! yeah baby
Nazaj na vrh Go down
Tighter
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 20:36

Ojla boogie2 Moram vam sporočiti, da sem od danes naprej na dieti!!!
Včeraj sem nabrala toliko kalorij, da se še en mesec ne bom upala stopiti na tehtnico jezik

Iz prve roke vam lahko zagotovim, da naši fantje ne razturajo samo na odru, ampak tudi na kuhinjskem pultu devil

Vse se je začelo z mojim prihodom... že takoj pri vratih me je zadel očarljiv vonj po raznoraznih specialitetah... mmmm lecker... še najbolj pa me je osupnil vonj po nekakšni pikantni omaki... takoj me je prešinil sum, da gre za Tomovo slavno omako shake Tom je bil tako prijazen, da mi je celo razkril par skrivnih nasvetov, kako pripraviti to njegovo Kaulitz pasto... še preden je bila pripravljena, sem lahko na hitro poskusila njen okus... moram reči, da me je spominjala na tisto omako od Barille s skuto, samo da je bila ta veliko bolj sladka... sicer ne vem ali je bil vzrok temu, da je dodal veliko kečapa ali zaradi dejstva, da so jo pripravljale Tomove roke nezavest

No na drugi strani pa so Bill, Georg in Gustav poskušali pričarati neko drugo vrsto omake, ki je bila prav tako plod njihove čudovite domišljije... sicer mi je bila zelo sumljiva kombinacija sestavin: mleko, kečap, skuta, olivo olje, čebula, sir in nato še koščki šunke... potem so vse to zmešali in stresli v ponev,... nato pa dodali obilico zenfa... verjetno zato, da zakuri okus rofl Ko je vse skupaj plavalo in se bleščalo v ponvi, sem si mislila samo eno ''tega ne poskusim, pa če se 10 Kaulitzev golih sleče pred menoj'' haha

AMPAK (!!!) potem je začel razhajati zelo mamljiv in slasten vonj te omake... Tom je zagrabil še špagete in čakal na trenutek, da bo lahko to 'čarovnijo' od omake zlil čez testenine navdušen

Medtem pa je Georg pripravil še neke posebne Raviole samo zame in ponosno oznanil naj jih poskusim kot aperitiv... že po prvih grižljajih sem navdušeno priznala, da so ZEEELLLO slastni in neprimerljivi s tistimi, ki sem jih do sedaj probala... edini, ki pa se je zmrdoval nad njimi, je bil Bill... po njegovih kuharskih kriterjih to ni bilo niti R od raviolov... joj zlobček en ponva

Kmalu je bila miza pogrnjena, in fantje so vse pripravljeno postavili na mizo... in takrat je napočil čas za poskušnjo te težko pričakovane večerje navdušen Pred tem smo nazdravili še s kuhanim vinčkom, ki je še bolj sprostil vzdušje in nam obenem odprl še večji apetit za večerjo...

Že po parih poskusih sem s polnimi usti morala pohvaliti njihovo delikatno večerjo...
Tako dobra je bila, da sem imela občutek, da se zelo dolgo ne bom mogla nasititi...
Na koncu sva za mizo ostala samo še jaz in Gustav, ki sva pojedla največ haha

Na Billa pa je začelo vino kar hitro vplivati, saj je začel z nekim oblizovanjem svojega predpasnika, ki sem ga lahko na koncu celo vzela s sabo domov... heeeh?? zmeden haha

Fantje so bili tako radoradni, da so se spomnili tudi na naše adminke, ki so jim v posebno škatlico spravili nekaj Tomove paste in jo zapakirali v majhno darilce, ki sem ga malo prej pustila v vašem forumskem nabiralniku...

Fantje vam želijo dober tek... Tom pa je še nekaj govoril, da se v darilu nahaja njegov nošen predpasnik in da ve že veste kaj z njim narediti... zmeden evil laugh

Toliko od mene... tistega dela o sladkih pregrehah sem raje izpustila... navsezadnje je reč o hrani, zato ne želim biti grešnik in oskruniti tega 'nedolžnega' darila jezik

HVALA ZA NEPOZABNO NOČ... (OPS VEČERJO!!!) mežik
Nazaj na vrh Go down
.Bill's _Strawberry.
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 20:53

Woho Tighter. omg yay

Hvala za tako podroben opis te vaše večerje. :D
No. konec koncev lahko poveš, da ta omaka sploh ni tako slaba? smile smile
Prav predstavljam si to njihovo poplesavanje za kuhinjskim pultom. smile

Ja. še tole me zanima.....So imeli oblečene samo predpasnike? devil
Ajaaa..To ja mamam všečna nagrada...... evil laugh
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 21:55

Wow, Tighter.... rock it

hvala ti za tako izčrpno poročilo ave res, prav zadišala mi je ta omaka...hmmm, mogoče zato, ker je tisto darilo še vedno v našem nabiralniku? freaky

*teče pogledat v forumski nabiralnik*

Ups, pa res...ja, danes je nedelja, se adminke malce relaksiramo, počivamo, nabiramo moči, tako da smo pozabile pogledat v nabiralnik...ja nič, bom pogrela zdej tole paštico in si jo privoščila za večerjo.
Aha, pa še Tomov predpasnik je poleg...aham, super ja!
No si ga bo Tom kar nadel zdajle, ker je ravno tukaj poleg mene, pa mi bo razložil kaj je pravzaprav mislil s tem, ko nam ga je poslal... freaky ne štekam te fore...mislim, da hoče samo pozornost, ker je pač Billov predpasnik bolj slaven zaradi njegovega oblizovanja :D haha

Torej, s Tomom ravnokar pripravljava novo vprašanje in novo darilo...ostali adminki sta nocoj namreč odsotni...cameron je odpeljala Billa v kino, in sicer sta šla gledat film Paranormal Activity...Mislim da bo Bill tisti, ki se bo skrival za cameron in kasneje jokal kako ga je strah in da ne more spati sam...sour_cherry pa je šla z Gustavom in Georgom na par piv...baje da so se šli stavit, da ju oba premaga v pitju! Ja, mislim da sta danes Georg in Gustav pogorela in da ju zna jutri boleti glava.

Tako da, drage moje....oprostite nama za trenutek. Tečeva pripravit novo vprašanje, predvsem pa novo darilo!!!! jump jump

see ya! čao
Nazaj na vrh Go down
[Love TH.]
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:08

Tighter, kakšna huda nagrada! shake shake Hvala, da si vse delila z nami s tvojim opisom.
Pa od Billa si dobila še polizan predpasnik. :D shake
In končno je potrjeno, da je Tomova omaka tako dobra, kot on pravi. smile
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:14

Juhuhu, nov dan je tu, kar pomeni da nas čaka novo vprašanje in nova nagrada! Poleg tega pa je danes tudi že en teden odkar nas je Miklavž razveselil s tem darilom. Oh, res smo bili pridni, da nam je podaril nekaj takega hug

Torej, tokrat je vprašanje izbral Tom. Po vsej sili je zahteval, da danes prav on postavi vprašanje. Hoče se namreč prepričati kako dobro poznate njegove ljubezni...avtomobile namreč! :D No, sicer so njegove prve ljubezni kitare, šele nato pridejo na vrsto avtomobili...ja, in šele potem sem na vrsti jaz! roll eyes Ah, ti moški!

Se pravi,...Tom, si pripravljen? :D

Pa gremo....

Kateri je bil Tomov prvi avtomobil?

SREČNO!
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel

Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Kraj : Laibach

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:15

Escalade Cadillac
Nazaj na vrh Go down
x.fallen.angel.x
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 07/10/2008
Število prispevkov : 1658
Kraj : Killswitch Engage

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:16

Cadillac Escalade
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:17

Jaaaaaaaaaaaaaaa Talchy<3... Escalade Cadillac je bil shake shake shake
Čestitam... že drugič si zmagala v naši adventni igri pokal

Sedaj pa dobro zadihaj, ker te čaka FENOMENALNA nagrada!!!!! vesel
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:19

waaaaa shake shake

diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham, diham... dead
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:22

U glej, glej...Talchy<3 ponovno naša zmagovalka! :D jump

to pomeni, da si dobila že drugo nagrado in s tem je žal tudi konec tvojega sodelovanja v tej igri...vsak uporabnik, lahko namreč dobi samo dve nagradi. Ampak mislim, da se ne boš nič pritoževala, glede na to kakšna nagrada te čaka še danes! :D

Še malce počakaj in bo vse pripravljeno...

Uuuu, in cameron in Bill sta se nam ponovno pridružila...hmmm, je bilo Billa preveč strah med gledanjem filma in sta morala predčasno zapustiti dvorano? :D haha
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:24

Jaa, na žalost je zadnjič, ampak tale nagrada se mi zdi, da bo zeeeeloooooo zanimiva in sem mogla ponovno odgovoriti na vprašanje. devil shake

Ursy, mogoče sta šla samo malo na WC... devil
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   

Nazaj na vrh Go down

MIKLAVŽEVO DARILO - 2009
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 5 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next