KazaloKazalo  Blog  Portal  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share | 

MIKLAVŽEVO DARILO - 2009

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:38

Torej, naša draga Talchy<3...globoko vdihni, sprosti se, spij nekaj za pogum (priporočam nekaj kratkega in močnega), kajti nocoj te čaka adrenalinska noč.
Ne, ne greš v adrenalinski park...ampak na nekaj veliko, veliko, VELIKO boljšega!

Baby, are you ready? Here we go!

Jaaaaaa, čaka te nora vožnja v Tomovem Audiju R8 in verjemi, tale mašinca kar fajn potegne! supaman
Res upam, da imaš rada hitro vožnjo!

In mislim, da že slišim kako Tom ogreva motor. Brrrrm, brrrrrrm....tako da hitro se teci pripraviti.
Pa ne pozabi na zaščito...varnostni pas namreč! boingy

LEP VEČER!

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel

Female
Datum registracije : 25/09/2008
Število prispevkov : 3016
Kraj : Laibach

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   13.12.09 22:47

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa obožuuujem hitro in divjo vožnjo!!! shake shake shake shake shake shake

Čisto sem naspidiranaaaa!!! shake shake shake shake

Že tečem, vam jutri sporočim kako je bilo. devil happy
Nazaj na vrh Go down
Totgeliebt
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 442
Kraj : In the jungle

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 1:28

Omg dead dead
Audi dead dead
Tom dead dead

Mislim WOW... sanjska kombinacija!!! Tom je imel res odlično idejo, da se je spomnil popeljati svojo fanico in ji pokazati par driftov po cesti pokal

Joj ko samo pomislim na ta nizek, športni avtomobil... ufff moj srčni utrip skoči na 280!!!! Nekoč Totgeliebt... nekoč boš tudi ti sedela v tem avtomobilu!!!!!!!!

Sedaj pa to srečo privoščim Talchy<3 respect Bejba, pripravi se na široke avtoceste, vonj bencina in morebitne sežgane gume haha
Nazaj na vrh Go down
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Kraj : Koper/Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 1:52

Pozor... pozor... vse lastnike motornih vozil obveščam, naj nocoj ne vozijo po avtocesti A7!!!
Po zadnjih poročilih, tam divja en Geisterfahrer!!!
Registrske tablice: BK GT 119.
Radarska slika!
Nazaj na vrh Go down
Bill & Tom
V.I.P. staff
V.I.P. staff

Male
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 49
Kraj : Hamburg - Germany

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 3:02

Živjo lepotičke, tukaj Bill…

Najprej naj vam povem, da sem malo jezen…
Z bratom sva bila namreč zmenjena, da bova nocoj sama in da bova večer preživela ob gledanju filmov, ki nama jih je posodil Georg… sicer sem prepričan, da so filmi za na odpad, glede na to, kdo jih je izbral… ampak kljub temu sem se veselil večera s svojim dvojčkom, saj že dolgo časa nisva počela ničesar skupaj… že ves teden noriva s tem decembrskim adventom in ker so te slovenske bejbe tako vroče in divje, me počasi zapuščata energija in moč… zato sem danes striktno zabičal tistim adminkam, da me izključijo iz nocojšnjega obdarovanja… istočasno pa sem upal, da se je kaj takega storil tudi Tom!

Ampak NE!!! On se je raje odločil preživeti večer s svojo drugo ljubeznijo – avtomobilom!!!
Hkrati pa se je domislil tudi 'briljantne' ideje, da se njegovemu divjanju po Hamburgu pridruži spet ena slovenka… ma dej…

Že v garaži sem zaslišal, kako naglo je prižgal motor in se začel šopiriti s svojimi Hi Fi zvočniki, iz katerih je odmeval Samy Deluxe… kot da to ni dovolj je še nabil komad hamburg,
da bi njegovo šopirjenje res postalo očitno vsem!!! Ni čudno, da nas potem z vseh koncev zasledujejo, če pa na kilometer zavohajo Tomov avto in so njegove cvileče gume praktično budilka celotnemu Hamburgu!

Mah, kaj češ... vedno je tako, da je eden od dvojčkov lep, pameten in razumen... TO SEM JAZ...
drugi pa je totalno nasprotje, pri katerem ves ta cikel poteka počasneje (če sploh)!

Torej... vse kaže na to, da bom nocoj spet obtičal sam... oz. NE, ne bom povsem sam… tudi jaz imam svojo ljubezen, ki me vsako noč greje in crklja v postelji… to so namreč moji psi!!! *buci buci*
Nazaj na vrh Go down
PeeKaBoo
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 16/09/2008
Število prispevkov : 1296
Kraj : Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 3:51

Oooo bogi Billy ubošček Te bo treba spet poslat v kakšno kado, da prideš k sebi evil laugh

Čeprav jaz tvojemu bratu čisto privoščim tale nocojšnji drift!!!!! supaman Komot bi se mu lahko pridružil in tako njegovi spremljevalki naredil dvojni užitek devil
Nazaj na vrh Go down
bill&lt3
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 02/04/2009
Število prispevkov : 1465
Kraj : with Bill

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 8:26

jooo Billy, sej bo bolš boogie

mogoče je Tom rabil malce "razvedrila" za to noč!! ja
drugače pa Bill, pojdi se naspat, sej nikol ne veš, kakšna je jutrišnja nagrada! mežik mežik

kakorkoli, lepo se imej! gut
Nazaj na vrh Go down
.Bill's _Strawberry.
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 1653
Kraj : Imaginary World

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 16:20

Billy moj.Sej bo. cartanje cartanje

Tom je mogoče potreboval malo razvedrila. giggle
V svojem "drugem" ljubčeku bo z vročo in divjo slovenko, kot si sam omenil. evil laugh evil laugh

In če potrebuješ kadarkoli pomoč pri pseh.I'm here for you! boogie boogie

In ja.Večkrat se oglasita na našem forumu, preden bo konec decembra.love
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 19:36

ooooooo adminke hvala vam za tak prijeten večer, oz. noč. devil

Mislim, da imate napačno predstavo o Tomu, punce. On je pravi gentelman! (čeprav je rekel, naj tega ne razglašam preveč jezik ) Najprej me je odpeljal na divjo vožnjo po avtocestah, ampak potem je kar naenkrat zapeljal na neko gozdno pot, ustavil ob nekem jezeru, pripravljeno je imel tudi odejico, zato sva se usedla nanjo in opazovala zvezde, ter se pogovarjala... happy

Nato pa je rekel, da je sedaj čas da greva.......v hotel!! Da je rezerviral mizo za dve osebi v prestižni hotelski restavraciji. :D Seveda mi je bila ideja nadvse všeč, le kateri ne bi bila. :D Jedla sva razne specialitete, ki jih je skrbno izbral sam, seveda ni šlo brrez njegove slavne omake. jezik

Po večerji sva se šla kopat v bazen, pila šampanjec... Nato pa sva šla v hotelsko sobo in od tam naprej poteka CENZURA. domina

Zjutraj sva se z njegovim hitrim avtomobilom spet podala na divjo vožnjo, seveda z občasnimi postanki... devil :D

...in zdaj sem spet tukaj. :D
Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 19:39

ooooo poor Billy, oprosti, ker sem si sposodila tvojega brata. sad ampak saj boš preživel, naslednjič bi lahko šel z njim na tak podvig? Jst ne bi imela nič proti, če bi bila oba. devil
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 22:02

Heeelllo... kako smo? Vas kaj zebe?
Če ja... potem upam, da vas bo današnja adventa igra malo pogrela... predvsem pa zato, ker imamo za vas enega kandidata iz skupine, ki prav tako potrebuje eno toplo dušico za ta mrzel decembrski večer :D

In današnje vprašanje bo prav tako povezano s snegom...

Torej verjetno se spominjate, ko so Tokio hotel leta 2007 obiskali Rusijo, natančneje St. Petersburg... takrat so med drugimi obiskali tisti znameniti stolp, kjer so imeli čudovit razgled na mesto...
Katera je bila tista pesem na katero je Bill takrat pel in poskakoval?

Nazaj na vrh Go down
PeeKaBoo
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 22:03

Snow is falling!
Nazaj na vrh Go down
inees.
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female
Datum registracije : 16/08/2009
Število prispevkov : 638
Kraj : mb

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 22:04

schrei?
Nazaj na vrh Go down
~BunnyFREAK~
Debatorica
Debatorica

Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 145
Kraj : in the rainbow.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 22:04

Snow is falling ;)
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 22:11

No PeeKaBoo je bila prva in odgovor je seveda pravilen pokal
Snow is falling, all around me, children playing... :D

No za današnji večer smo ti pripravili nekaj zelo prikupnega, zabavnega in celo romantičnega.

Naš Bill, ki se je včeraj taaako dolgočasil in kuhal mulo pred televizorjem, je danes zjutraj doživel pravo presenečenje! Ko je namreč pogledal skozi okno, so ga presenetile prve decembrske snežinke in zasnežena podoba Hamburga!!! snowman Wiiiii verjetno si lahko predstavljate njegovo takratno vzhičenost in veselje… Takoj se je pognal proti omari in izvlekel svojo zimsko opravo; plašč, kapo in rokavice…

Sicer je za kepanje in sankanje prelen... zato je predlagal nekaj bolj umirjenega, namreč romantični sprehod po snegu z eno izmed nagrajenk današnje adventne igre…

Več o tem v darilnem bonu...

Želimo ti prijeten in zasnežen večer...

Nazaj na vrh Go down
Talchy<3
Miss Tokio Hotel
Miss Tokio Hotel

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 22:17

oooooooo ta nagrada je definitivno najlepša. love

Čestitke!! pokal
Nazaj na vrh Go down
UrshieIero
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female
Datum registracije : 10/10/2009
Število prispevkov : 573
Kraj : Zimmer 483

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 22:23

Čestitam
Ne pozabi toplih oblačil Pa tudi brez njih, bi ti zraven Billa bilo po moje zelo vroče.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=100000222
PeeKaBoo
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   14.12.09 22:47

Waaaaaaaaaaaaaaa zmagala sem shake shake HVALA, HVALA, HVALA!!!

In ja… nagrada je res taka, da se ti srček stopi ob njej!!!! love love

Obožujem sneg, obožujem Billa, obožujem Glühwein, obožujem Hamburg… Aaaaaaaaaaaaa boljše zime si res ne bi mogla želeti snowman

Jst že cel dan poskakujem od veselja, ker sem lahko končno naredila prve stopinje po snegu in lovila prve snežinke okoli sebe happy In sedaj izvem, da bom ta čudoviti trenutek lahko spet doživela… in sicer z mojim predragim Billom pade v nezavest pade v nezavest Joj komaj čakam hug

In ne glede na to, kaj on pravi, bo danes moral pokasirati tudi par snežnih kep evil laugh Ampak ne skrbite… bom zelo nežna in pazila kam ciljam giggle

Obvezno pa bom od njega zahtevala tudi en live performance od Snow is falling haha

In kljub temu, da so zunaj ledene temperature, sem prepričana, da nam bodo ledene kocke prišle zelo prav devil

Več o tem, ko se vrnem boogie boogie
Nazaj na vrh Go down
PeeKaBoo
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   15.12.09 18:13

Heeeelllloo snowman

Moj snežni sprehod z Billom je mimo... sedaj sem spet doma in vam želim povedati nekaj stvari, ki sem jih včeraj doživela boogie Najprej naj povem, da sva bila z Billom vse do jutra skupaj... in kljub decembrskem marzu in debelim snežinkam, sva se na koncu oba skoraj stopila nezavest Vse se je začelo s sprehodom po zasneženem Hamburgu, kjer sva se med drugim ustavila tudi na eni stojnici in nazdravila z znamenitim Glühweinom... ker sva hotela zagotoviti, da naju čim bolj pogreje, sva ga spila kar veliko :D Po kratkem klepetu me je Bill naenkrat prijel za roko in mi povedal, da mi želi pokazati zanimivo atrakcijo decembrskega Hamburga - to je Kunst Park!!!
Ko sva prišla tja, me je prevzela podoba tisočih lučk, ki so se presevale v snegu... omg... počutila sem se kot v pravljici nezavest Vse je bilo bilo tako romantično in tiho, edino kar se je slišalo je bil sneg, ki je škripal pod najinimi nogami... in pa seveda Billovo cviljenje, ko so ga zadele prve snežne kepe. Te so seveda prihajale z moje strani... želela sem zagotoviti, da bo fantič vzljubil kepanje in nehal trmariti, da je prelen za kaj takega... in jaaa, moj načrt je uspel, saj se je kmalu začelo boj s kepami... tekla sva, kričala in nekajkrat celo padla v goro snega... jaoo :D Svojo norčavo igro sva izkoristila tudi za izdelavo pravega debelega snežaka... Bill je na njem tudi nekaj napisal, ampak najbolje, da kar sami pogledate.

Čez nekaj časa sva se začela zavedati neprijetnega dejstva... to, da sva čisto premočena!!! Dodatni mrzel veter nama res ni delal usluge in začela sva trepetati!!! Za vrnitev je bilo še prezgodaj, zato me je Bill povabil k sebi domov big eyes Rekel je, da se bova tam ogrela in slekla mokra oblačila s sebe!!! evil laugh

In tako sem se čez nekaj trenutkov res znašla v njegovi hiši, natančneje v dnevni sobi ob toplem kaminu! Bill je prinesel še nekaj kuhanega vina.... Rekel je še, da je zunaj začelo še bolj snežiti in da sem to noč obtičala pri njemu! Jao v tistem trenutku sem se hotela čim hitreje znebiti porednih misli, ki so začele tavati v moji glavi... zato sem se domislila nedolžne ideje, da mi nekaj zapoje, recimo pesem katera me je sploh pripeljala k njemu - Snow is falling... Bill se je začel nekaj obotavljati, češ da mi želi zapeti nekaj drugega in sicer "All I want for christmas is you"!!! O moj bog pade v nezavest pade v nezavest Mislila sem, da sanjam... in kot da to ni bilo dovolj, je še rekel, da ga je Tom pred nekaj časa naučil nekaj novih akordov in da bo pesem zaigral na kitaro... nezavest

Nerodno jo je vzel v naročje... in sobo je nenadoma zajela čudovita melodija, ki so jo ustvarjale njegove roke pade v nezavest

V tistem trenutku sem si mislila samo dvoje: ali sem preveč vina spila in zato blaznim, ali pa sem dobila eno masivno kepo v glavo in sem nekje v komi, kjer fantaziram o nemogočem!

No s časom sem dojela, da noben od teh sumov ni bil resničen in da se vse to res dogaja!!! Billa sem tako ganjena nad njegovim petjem in igranjem, da sem spustila tudi nekaj solzic... Ko me je Bill videl, je hitro dokončal še zadnjo kitico, nato pa pokleknil pred mano in me tesno objel...

Začela sva klepetati in točiti še nekaj vina... nato pa se je v moje misli spet vrnila tista perverzija od prej...
Zaradi alkohola se samo bežno spominjam nekega ponovnega prerivanja in divje borbe... najprej sem bila spodaj, nato zgoraj, nato nekje bo steni... v glavnem nekaj PESTREGA se je dogajalo! Ostalih detajlov se bom spomnila šele takrat, ko me opitost do dobra mine...

Za enkrat pa imam samo še tole fotografijo, ki me spominja na preteklo noč -> KLIK.

Hmm nimam pojma kako je nastala in zakaj je Bill v takšni opravi... in zakaj za vraga sem bila zjutraj spet vsa premočena in zadihana??!!
Kot sem že rekla, moram počakati, da se moj spomin vrne na svoje mesto! Do takrat pa HVAAALA za vse!!!! pokal
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   15.12.09 21:29

Ooooo PeeKaBoo love kako lepo poročilo...kar toplo mi je bilo pri srcu! :D

se pravi, da si dodobra izkoristila našo nagrado...edino prav. Sicer je bil danes Tom spet nekaj tečen in siten, da ni mogel spat, ker je bil nek hrup v spodnjih prostorih...da najprej se je nekdo nekaj trudil na kitaro igrat, ampak da mu ni najbolj uspevalo, potem da se je pa začelo še neko razbijanje in podobno in da si je res celo noč tiščal vzglavnik nad glavo!
Bill pa ima danes nek misteriozni nasmešek na obrazu, tako da smo adminke kar sumile, da se je imel lepo!

Haha, ti fantje nas zagotovo ne bodo hoteli zapustiti, ko bo enkrat konec te igre! :D Mislim da se jih ne bomo mogli rešiti...

Kakorkoli že...kmalu bo ura 20h...to pomeni, da bo kmalu čas za novo vprašanje!
Be ready! jump
Nazaj na vrh Go down
.Bill's _Strawberry.
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 09/08/2008
Število prispevkov : 1653
Kraj : Imaginary World

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   15.12.09 22:09

Wiiiiiiiiiii PeeKaBoo. love
Tako podrobno in zanimivo si opisala včerajšni večer. :D :D
Lepo, da si Billa pripravila do tega, da vzljubi sneg. :D :D

In ja.Mislim, da bodo fantje odpovedali vse obveznosti v januarju, ker ostajajo pri nas! evil laugh
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   15.12.09 22:19

Ja, saj vemo...vsak dan rečemo, točno ob 20h, ampak vedno je potem malce čez. In veste kaj? Nismo krive! Krivimo fante, ki nas vedno nekako okupirajo, nam naredijo delo, včasih nam tako posmetijo naše forumsko zaodrje, da se še me komaj dobimo ven...aja, pa Georg je še najbolj kriv. On nas je naučil te netočnosti....torej, njega kregajte, ne nas! :D

Kakorkoli že, nov dan, novo vprašanje, novo darilo!

Kot vsi vemo, se prihajajoča turneja Welcome to Humanoid City nevzdržno približuje. Vsak dan smo ji bližje in verjamem, da marsikdo od nas že pridno odšteva dneve do koncertov.

...in tokrat nas zanima...

Kdaj točno, na kateri datum, se začne Welcome to Humanoid City turneja?

Saj vam tale intro še vedno pospeši srčni utrip, kajne?
shake shake shake

Nazaj na vrh Go down
drummer
Začetnik
Začetnik

Female
Datum registracije : 17/09/2009
Število prispevkov : 50
Kraj : world behind my wall

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   15.12.09 22:21

22.februar
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   15.12.09 22:28

Jaaaa odgovor je pravilen shake shake

No draga drummer, kot že veš se nova turneja nevzdržno bliža in tako mi, oboževalci, kot fantje jo seveda komaj pričakujemo. Do začetka turneje sta še dobra dva meseca, fantje pa kljub temu že pridno vadijo...

Da bi izvedela kaj ima to veze z današnjo adventno nagrado, si preberi darilni bon...

Torej spodaj je free pass, ki ti dopušča možnost, da vstopaš v vsa backstage območja... med drugim si lahko ogledaš tudi notranjost novega tourbusa! Da se boš lažje znašla, prosi enega izmed članov naj te pospremi po teh prostorih :D

Bodi pridna in jim ne polomi kakšnega inštrumenta giggle

Nazaj na vrh Go down
drummer
Začetnik
Začetnik

Female
Datum registracije : 17/09/2009
Število prispevkov : 50
Kraj : world behind my wall

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   15.12.09 22:33

Jeeeeej. Kolk sm vesela. shake shake

Koooomeeej čaakam shake
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   

Nazaj na vrh Go down

MIKLAVŽEVO DARILO - 2009
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 6 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next