KazaloKazalo  Blog  Portal  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

Share | 

MIKLAVŽEVO DARILO - 2009

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 05/08/2008
Število prispevkov : 4753
Kraj : Tomov Audi R8 :)

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   22.12.09 22:24

In imamo še en večer za seboj, še eno vprašanje je za nami in še ena nagrada manj! ja

Ja, počasi se naša igrica zaključuje, torej tisti ki niste še sodelovali ali pa ste samo enkrat, imate še 3 možnosti, da dobite eno izmed preostalih nagrad! Kot vidite se vsekakor splača sodelovati.

Seveda je sedaj čas, da objavimo današnjo nagrado, ki jo prejme ~BunnyFREAK~. Ti srečnica....včeraj koncert z Billom, danes pa...no kaj te čaka si lahko prebereš na darilnem bonu!

Se pravi, čaka te pravi tečaj nemškega jezika. Ne veseli se prehitro, kajti fantje znajo bit res strogi profesorji. Nočem niti pomisliti kako so na primer mene mučili, vse dokler ni bila moja nemščina popolna.
Torej, hitro spakiraj svojo šolsko torbo, nato pa hitro na tečaj nemščine. Glede na to, da je današnja nagrada izobraževalnega značaja, se bo temu primerno tudi prej zaključila. Nobenega ponočevanja, nobenih neumnosti...fantje morajo biti doma najkasneje ob 23h!

Da boš videla kaj te čaka v naslednjih dveh urah, pa si lahko obudiš spomin s tem posnetkom!

VIEL SPAß! yeah baby
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
~BunnyFREAK~
Debatorica
Debatorica

Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 145
Kraj : in the rainbow.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   22.12.09 22:29

Ojooj Že ob 23h ? Težko se bomo mi do takrat kaj naučili. In PONOVNO srečanje z Billom ? Kaj če še za en dan zadržim lisice pri sebi? Nimaš nič proti po moje bom ob 11h zvečer že obvladala nemško. Me bojo naučil :D

Če bo kakšen prestrog profesor.. Hja, lisice bodo spet prišle pod roke. No, grem si jaz zdaj spakirat torbo, ne smem zamudit na uro, da me ne bodo gospodje profesorji okregali.
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   22.12.09 22:35

Ne, ne...lisice kar vrni! Takoj sedaj... ja

Imajo fantje palico, če bo potrebno kakšno kaznovanje...ne skrbi ti nič!

V glavnem, ti samo ubogaj in bodi poslušna in se hitro nauči...ob 23h bo vsega konec! Hočeš ali nočeš... :D
Fantje imajo danes policijsko uro...smo jih namreč adminke kaznovale in jim dodelile manjšo kazen, kajti niso pospravili za seboj vsega kar so danes razmetali...

tukaj v zaodrju imamo kot v štali!!!! roll eyes
tako da, ti lahko po 23h še ostaneš v šoli, še malce ponavljaš snov, jo utrdiš, fante pa pridem jst kar iskat...

en red v hiši mora bit! :D
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   23.12.09 22:00

We wish you a merry Christmas, we wish you a merry Christams, we wish you a merry Christmas and a Happy New year! jelenček
Ja, v našem forumskem zaodrju smo res že praznično razpoloženi. Bill že cel dan poje božične pesmice, Tom se še zadnjo minutko ukvarja s pismom za Božička, Georg se plazi po balkonih in namešča lučke, Gustav pa bere recepte za božične piškote.
Božič je res že skoraj tukaj in s tem tudi zaključek naše adventne igre, zaključek s podeljevanjem daril, ki smo jih izvlekle iz Miklavževe vreče.

Kljub temu imamo tukaj pri sebi še 3 darilne bone, ki komaj čakajo, da se predajo v roke naših zmagovalcev in eden od njih bo prišel na vrsto prav kmalu.

Še pred tem pa že vsi dobro veste kaj je potrebno narediti. Odgovoriti na naše vprašanje.
In to se tokrat glasi takole:

Vsi dobro vemo koliko pozornosti Bill posveti svojemu zunanjemu izgledu. Za njegov popoln izgled, predvsem make up, pa že par let skrbi njegova osebna vizažistka. Zanima nas, kakšno je polno ime Billove vizažistke!

SREČNO! jeeej
Nazaj na vrh Go down
UrshieIero
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female
Datum registracije : 10/10/2009
Število prispevkov : 573
Kraj : Zimmer 483

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   23.12.09 22:02

Natalie Franz
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=100000222
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female
Datum registracije : 29/07/2008
Število prispevkov : 3356
Kraj : ~ Frei im freien Fall

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   23.12.09 22:03

Jaaa UrshieIero ČESTITAM pokal Polno ime Billove vizažistke je res Natalie Franz ja

Sedaj pa k nagradi... kot vemo se Božič vse bolj bliža in tudi vzdušje je iz dneva v dan bolj praznično... in ker se za praznike spodobi biti lep in vemo, da Bill precej da na zunanji videz, se je odločil, da malo poskrbi za svoje lase, obraz, kožo, nohte itd.

Ker pa je njegova stilistka trenutno na prazničnem oddihu, je za svoj stil prepuščen sam sebi... zato se bo nocoj odpravil v enega izmed kozmetičnih in stilskih salonov v Hamburgu, kjer bodo poskrbeli za njegov videz... ker pa tja ne želi iti sam, je prosil, če mu lahko 'posodimo' enega izmed naših uporabnikov, da bi mu ta delal družbo. Seveda se na ta lepotilni večer odpravlja naša današnja zmagovalka in da bi podrobneje izvedela kaj te čaka, si lahko draga UrshieIero prebereš v darilnem bonu...

Torej kot vidiš te čaka neke vrste stilski večer z Billom.
Ker to lahko traja več ur, smo se odločili, da nocoj ne bo nobene policijske ure... torej vzemita si toliko časa, kot bosta rabila in izkoristita svoj lepotni večer do maksimalnosti.

Seveda bi bilo škoda, če vse svoje urejenosti in spedenanosti ne bi izkoristila tudi za kratek izhod ven... zato ima Bill že v načrtih, da te kasneje popelje po Hamburgu in te povabi v eno izmed elitnih restavracij, kjer bosta lahko nazdravila na vajin večer in poklepetata ter predebatirata vse lepe in manj lepe trenutke tega iztekajočega se leta. Mogoče ti Bill zaupa tudi kakšno skrivnost, ki jo je letos doživel in oboževalci tega še ne vemo :)

Uživajta flower

Nazaj na vrh Go down
UrshieIero
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   23.12.09 22:10

Aaaaa Nemorem verjet! Hvala!

To bo tako super kul! Zarad 2 razlogov : Ker bom majhno preobrazbo moje zunanjosti res potrebovala in zarad tega kr bom preživela kr nekaj časa z Billom. Pa že kr v naprej vam povem, ne boste ga hitro dobile nazaj! *evil laugh*
In ja ta najin izhod ven, bo neponovljivo lep, to vam zagotavljam.
Se slišimo ko se vrnem. (če se spoh vrnem )

hihi in super da je Natalie na dopustu, tako da ga lahko imam samo zase.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=100000222
[Love TH.]
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 30/08/2008
Število prispevkov : 2008
Kraj : ...

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   23.12.09 22:19

UrshieIero čestitam! shake shake

Jst upam, da vaju bodo dobro namazali, ker če bosta domov prišla vsa razmazana, bomo vsi vedeli kaj sta v resnici počela. evil laugh
In, če ti pove kakšno sočno skrivnost, ti po moje ne bo zameril, če jo boš delila z nami. :D

Drugače pa vama želim lep, sproščen večer :D
Nazaj na vrh Go down
~BunnyFREAK~
Debatorica
Debatorica

Female
Datum registracije : 14/11/2009
Število prispevkov : 145
Kraj : in the rainbow.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   24.12.09 15:36

Ursy, tvoje lisice imaš na mizi v naši učilnici (btw. miza je bila ZELOO priročna ) Fantje so pa tudi prišli nazaj malo čez 23 h? Vsaj mi smo se poslovili 5 čez Ja, Bill nikakor ni hotel it ven z razmazanim make-upom, Georg pa je šel ven že ob 22 h, saj sta bila tako zmenjena s punco :) Zagotovo je bila največkrat izrečena fraza AAAAAAAAAAA! In aaaaaaa, jap, sami a-ji in naša imena :D V podrobnosti se ne bom spuščala. RaaR, divji so !

UrshieIeHero, upam da sta se imela dobro !
Nazaj na vrh Go down
UrshieIero
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   24.12.09 18:36

Hey ma' ladies.
O moj bog. Ta večer in ta noč z Billom... WOW!
Vse je bilo nad mojimi pričakovanji, imela sem se zelo super in mislim da je tut Bill kr precej užival.
Glede mojega izgleda bi lahko rekli da je bila to 'popolna preobrazba'. Za Billa pa lahko rečem samo, izgledal je prfektno kot smo ga že navajeni
Po vsem tem negovanju v vseh vrstah lepotnih studijev sma se še odpeljala po Hamburgu. WOW TO MESTO JE PREČUDOVITO!
Vse te lučke zdaj v Božičnem času izgledajo tako prečudovito, vse je tako zelo svetlo in vzdušje je enkratno.
Kar več kot 1 uro in pol sma se vozila ker si jaz enostavno nisem mogla nagledati vseh lepot Hamburga.
Kasneje pa me je Bill le prepričal da sma odšla k njemu domov.
WOOW ta hiša je enkratna!!!
In Billova postelja... o moj bog kako je to udobno
Tam bi lahko ostala za vedno!!
Ne želite si vedeti kaj vse sva počela.... ( o ja pa želite.. )
BTW. Bill me je prosil da za današnji advent ne izberete njega ker je veliko preutrujen zaradi vsega najinega početja.
Punce priporočam vam da če bo še katera šla z njim ven, ne oblečite se pretoplo, pa naj bo zunaj še tako mrzlo, ker meni je bilo tako zelo žal ko sem oblekla vsa tista topla oblačila, zraven Billa pa nič od tega ne bi potrebovala. haha
joj [Love TH.] povedal mi je eno skrivnost, seveda. Izvedela sem namreč daaaa.... i can't tell you. hahaha, res mi je žal ampak res vam nesmem povedati. Takoj bi vam povedala, kar vse vre v meni sam sem Billu obljubila da nebom ničesar povedala. Imam samo en kratek namig : Automatic, Noise, Forever Now, Dark side of The Sun in World Behind My Wall. Upam da boste moj namig razumele
No danes zjutraj pa sma se z Billom peljala proti mojemu domu. Ker sem jaz ves čas govorila kako super sem se imela z njim mu je kmalu postalo dolgčas haha
Tukaj imaste eno sliko našega zdolgočasenega Billa. Seveda izgleda tudi zelo utrujeno zaradi vsega kar sma včeraj skupaj preživela

Here you go KLIK.

In adminke prosim vas upoštevajte Billovo prošnjo in izberite nekoga drugega.
Zdaj pa grem in se še jaz malo odpočijem od vseh zanimivih stvari ki so se mi zgodile z Billom.
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   24.12.09 22:00

Wiiiii danes je kar že božični večer... jutri pa že Božič
No naša Miklavževa vreča se je že skoraj izpraznila in na dnu se skrivata samo še dva velika darila, ki čakata, da prispeta v roke svoje obdarovanke.

UrshieIero je včeraj preživela čudovit večer z Billom... in tudi Bill sam je bil danes videti kot prenovljen... nova frizura, nova manikura, nov make up, ki je mimogrede zelo vodoodporen, glede na to, da se čez noč ni nič razmazal :D

In UrshieIero, ne skrbi... danes ne bomo Billa pošiljali nikamor... sicer je poskušal vztrajati, da mu zrihtamo nek odbit večer, pri katerem naj bi bil darilo kar on sam... ampak adminke smo striktno vztrajale, da bo nocoj pavziral oz. se kvečjemu udeležil neke skupinske nagrade, kjer bodo prisotni tudi ostali fantje... poleg tega pa je on ta mesec tako pogosto praznil svoje "baterije", da je že skrajni čas, da se malo umiri in pripazi na svoje fizično stanje!

In predvsem zato, ker je danes božični večer, bi bilo prav, če bi preživeli večer skupaj in s pripravami za jutrišnji praznik. O tem seveda malo kasneje... najprej pa bo potrebno odgovoriti na današnje adventno vprašanje.

Torej... vsi ki ste gledali DVD "Zimmer 483" ste opazili enega izmed prizorov, kjer se fantje igrajo z aviončki na daljinsko upravljanje. Bill je svojega celo poimenoval s posebnim imenom... katerim?

Nazaj na vrh Go down
tincy_13
Debatorica
Debatorica

Female
Datum registracije : 21/08/2009
Število prispevkov : 298
Kraj : *Lost In Daydream.!*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   24.12.09 22:00

jumbie
Nazaj na vrh Go down
cameron
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   24.12.09 22:04

Jaaaaaaa Jumbie je bil! :D Za osvežitev spomina -> KLIK :D
Torej čestitam... postala si nova nagrajenka naše adventne igre pokal

No... za nocoj sem že omenila, da fantje želijo preživeti enega izmed umirjenih večerov...
Več o tem si draga tincy_13 preberi v darilnem bonu...

Torej kot vidiš bo nagrada bolj umirjena in primerna božičnemu večeru
Čaka te popolnoma mirno in prijetno postavljanje in krašenje smrečice...

Kasneje boste pekli tudi piškote, pri katerih lahko fantom največ pomagaš ti... kajti njihova spretnost pri peki se do sedaj ni prav dobro izkazala :)

Bill in Tom sta še govorila, da bi imela za večerjo nekakšno "vegetarijansko raco" haha Nimam pojma kako naj bi ta jed izgledala... upam samo, da s pripravo le te ne bosta česa sežgala ali uničila svojih slavnih predpasnikov (ker drugače bi ostala naga!!!)

In samo še nekaj tincy_13... pri postavljanju smrečice in tudi v nadaljevanju večera je Bill striktno oznanil, da nihče ne sme prepevati kakršnihkoli božičnih pesmic... to je namreč totalni NO GO, vsaj za njega... zato že cel dan opozarja, da ne bi kdo "strašil" s tovrstnim prepevanjem. Edino kar pride v poštev je njegova različica "Snow is falling" :D

In samo še nekaj... dvojčka ti pošiljata tudi poseben okrasek v obliki kuglice, ki jo lahko obesiš na svojo lastno božično smrečico...

Vesel božični večer!
Nazaj na vrh Go down
UrshieIero
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   24.12.09 22:07

Čestitam tincy_13.
In Vesel božič vsem skupaj.
Nazaj na vrh Go down
tincy_13
Debatorica
Debatorica

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   24.12.09 22:17

Po moje imamo še en čisto majhen problem, ker jst tut nisem glih spretna pri pečenju piškotov ali česar koli
drugega :D Saj vse zažgem! Dons sem še puding zažgala, tko de si raje ne upam predstavljati, kaki bodo šele teli piškoti :D Ampak pustimo se presenetit, mogoče mi pa prvič v lajfu rata kej spečt, brez de bi kaj zažgala.
Drgač sem pa ful navdušena nad tem darilom, ker je krašenje edina moja stvar v kateri nisem štorasata shake

Pa še to... božičnih pesmic itak ne znam pet, tko da si lahko Bill kar oddahne. Ne bom čisto nič pela, ker itak ne znam :D
Nazaj na vrh Go down
Bill & Tom
V.I.P. staff
V.I.P. staff

Male
Datum registracije : 08/08/2008
Število prispevkov : 49
Kraj : Hamburg - Germany

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   24.12.09 23:39

Hohoho... Tukaj Tom...

No najprej moram omeniti, da je moj predragi brat res čisto nestrpen, če sliši kakšno božično pesem... ampak jaz poznam eno povsem odbito pesem, ki jo mora poznati vsak božični navdušenec...

Moram pa tudi omeniti, da to kar adminke pravijo, da naše roke niso spretne pri peki piškotov, niti malo ne drži!!! Mislim, kako lahko sploh kaj takega rečete? Ok za ostale fante res ne bi upal dati roke v ogenj, da so zmožni česa pametnega spacati v kuhinji... ampak mene, Toma Kaulitza, prosim ne mečite v isti koš z njimi! :)

Torej drage adminke... kot dokaz, kako spretne so moje roke (kot da tega ne bi že vedele!) sem za vsako od vas spekel en piškot in ga okrasil v božičnem stilu.

Kaj pravite sedaj, bejbe??!!!

Če boste pridne vam mogoče zaupam recept... ali celo nekaj boljšega, mogoče skočim v enega izmed svojih predpasnikov in vam dovolim, da me opazujete kako spretne so moje roke na kuhinjskem pultu!
Nazaj na vrh Go down
tincy_13
Debatorica
Debatorica

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   25.12.09 20:33

HELLOOOOOOOO!!!!!!!

Naj najprej povem, da je bil to moj best božični večer ever! Fantje so v predpasnikih res super cute in sexy.

Pome je prišel Bill s Tomovim audijem shake Njegov outfit je bil malo bolj običajen kot ponavadi, ampak še vedno
prekleto perfekten dead Pozdravil me je z enim velikim objemom hug (v avtu ni bilo nobenih sledi lisic ali čear koli drugega haha).
Ko sva prišla do hiše, so bili ostali fantje že razpoloženi in so predlagali, da kar začnemo jump
Najprej smo se lotili peke piškotov. JOOOOJ morali bi nas videt!!!!!!!! Edina dva, ki sta imela saj malo (MALO!) pojma o peki, sta bila Tom in Georg! Billu, Gustavu in meni se še sanjalo ni kaj naj delamo (sem že povedala, da nimam rokce za v kuhinjo). Edino, kar sem počela je bilo to, da sem skrbela, da se fantje niso preveč skregali, kdo je imel prav in kdo ne, glede peke piškotov. No, po dooolgih dveh urah je bilo testo končno v pečici.

Ker smo bili precej izmučeni, smo se odločili, da si bomo malce spočili in smo se z veliko količino šampanjca ter vsak s svojim kozarcem usedli na balkon jupi

Kmalu smo bili vsi dodobra pijani, zato so se Tom, Georg in Gustav odločili, da začnejo v tem stanju (drunk) sami krasiti drevo.

Midva z Billom sva se (PRISEŽEM, DA NIMAM POJMA KAKO!) znašla v postelji!
In kaj sledi: C.E.N.Z.U.R.A.!!!!!!!!!

Edino kar se še spomnim, je bilo to, da ko sva z Billom prišla iz spalnice, da drevo ni bilo niti malo podobno božični smrekci in je zgledalo nekako takole:

KLIK

Piškotov pa bolje da ne vidite!

HVALA ADMINKAM ZA TO PREČUDOVITO NAGRADO IN HVALA FANTOM ZA TA PREČUDOVIT VEČER!

LOVE YOU ALL!!!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
Ursy
Administratorka foruma
Administratorka foruma

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   25.12.09 20:52

Živijo dragi moji...kako preživljate današnji dan? :D Upam da čim bolj praznično... jelenček praznično pa bo tudi nocoj, saj zaključujemo z adventno igro!

Tako je, sledi še zadnje vprašanje...in danes ga bomo objavili malce prej. Zakaj?
Ker imamo za kasneje rezervirano bolj pomembno in zanimivo delo! :D

Torej, bodite v pripravljenosti...točno ob 19h sledi novo in hkrati ZADNJE VPRAŠANJE! ja

See ya! čao
Nazaj na vrh Go down
Bill & Tom
V.I.P. staff
V.I.P. staff

Male

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   25.12.09 21:01

Pozdravljeni!

Danes imava z Billom to čast, da lahko sama postaviva vprašanje in oznaniva še zadnjo nagrajenko pri tej adventni igri. Toda preden začneva z vprašanjem, bi zelo rad povedal, da smo s člani skupine skrajno presenečeni, kako je celotna igra uspela in da je vsak večer imela tako dober odziv.

Resnična hvala vsem, ki ste sodelovali in nas v tem adventnem času popeljali skozi vse nore dogodivščine in neverjetno zabavne večere.

Od administratok smo nemalokrat dobili naloge o izvajanju raznih predavanj in tečajev... če se samo spomnim na svoje prvo predavanje o spolni vzgoji, me prevzame neizmeren smeh, saj sem se na koncu več nauči jaz, kot pa moja učenka :) Isto je veljalo za ostale fante... od vseh predavanj, ki so jih izvajali, so največ odnesli oni sami in se nato vrnili z neskončnimi perverzijami, ki jih še dolgo ne bodo mogli pozabiti! :) Mojega brata recimo sedaj tako razganja, da me počasi postaja strah, da bi v intervjujih usekal s povsem novimi zgodbicami... namreč o norih in pohotnih večerih, ki jih je preživel z mnogimi slovenkami!!!

Sicer sem v tej igri videl idealno priložnost, da mojega brata malce spravite iz tega dolgočasja, ki je dolgo prevladovalo na njegovem spolnem in ljubezenskem področju... vendar poudarek je bil na "malce"... vi pa ste njega spreobrnili v totalno sex mašino, ki sedaj mislim samo na eno... Če vam omenim, da je tipček sexal ob gledanju ubogega Arturja, potem bo verjetno dovolj, da uvidite dejstvo, ki ga želim ponazoriti, kajne? :)

Kakorkoli... kljub temu nam je vsem laskalo, da smo imeli priložnost vse to doživeti in se podati v to neverjetno decembrsko dogodivščino! Skozi to igro smo spoznali nekaj ZELO zanimivih deklet, ki nam bodo še dolgo ostale v spominu in upam, da tudi v prihodnje ostanemo v kontaktu... če nič drugega, pridite vsaj na naše koncerte, kjer ni panike, da vas ne bomo prepoznali :) Poleg tega sem prepričan, da si bom do takrat kupil še kakšen nov avtu, ki bi ga rad spet "krstil" z divjim in vročim... Tokio driftom :)

Skratka... v imenu vseh članov skupine in administratork tega foruma, se še enkrat zahvaljujemo vsem, ki ste preživeli adventne dneve z nami in veselo vztrajali z nami vse do danes, ko se igra konča!

"Ej Bill, a gremo narediti en predklon za naše punce?!"

"Jao, če mi sploh upe vstati!!! Ne vem zakaj me naenkrat vse boli, od hrbta navzdol??? Ampak ajde... za en predklon bom še zmožen! :) Haaagen, Wolfgang... zmigajta svoje lene riti in pridita sem!"

"Ok... gremo... ENA, DVA, TRI!!!"

"Thank you sooooo mač!!!!"

"Ok Bill, kul je! Ne mi s to svojo polomljeno angleščino!"

"Polomljeno angleščino??? A ti povem, kaj je polomljena angleščina???

"Kaj?"

"A LOT TOO HOT!!!"

"Dobro... zmagal si! Oz. Hagen je zmagal :)"

Ok preden še bolj zabredemo v to debato, je najbolje, da se kar vrnemo k naši adventni igri in oznanimo še zadnje današnje vprašanje. To bo namreč povezano s tem Slovenskim forumom! Tisti, ki ste že dlje časa gor, tako kot jaz in Bill, verjetno poznate vse začetke, ki so povezani z njegovim nastankom. Jaz se namreč zelo dobro spominjam tistega dne, ko so tri punce (cameron, ursy in sour_cherry) ustvarile to domeno in na njej začele ustvarjati forum, ki je namenjen naši skupini. In zato se današnje vprašanje glasi...

"Aaaa... a lahko jaz oznanim vprašanje??!!!!"

"Ne, Bill... jaz sem starejši, zato bom jaz postavil vprašanje!!!"

"Pa kaj pol če si starejši! Jaz sem mlajši in kolikor vem imajo mlajši vedno prednost?"

"Starejši imajo vedno prednosti, tepček! Torej vprašanje se glasi..."

"Neeee, plis a lahko jaz!!! Jaz sem tvoj mali bratec *puppy eyes*"

"O mein Gott... naj ti bo... torej vprašanje bo postavil moj nadležni brat, Bill!"

"Hehe..."

"ZAČNI!!!"

"Ok, ok... torej za današnjo nagrado imamo postavljeno sledeče vprašanje:
AM WELCHEN TAG WÜRDE DIESER FORUM ERSTELLT?!"

"Jaooooo... v slovenščini, budalo!!!!"

"A ja, OPS! Zakaj mi nisi takoj rekel!"

"Kako naj bi jaz vedel v katerem jeziku boš začel? Saj so nas adminke pridno naučile slovenskega jezika... zato uporabi to znanje!"

"Ne bodi tako nataknjen, ljubček moj... vso tole pačenje in kremženje škodi tvojemu prelepemu obrazku!"

"Grrr... grem jaz na en čik, vi pa opravite sami s tem!!!"

"Ignorirajte mojega brata... samo ljubosumen je ker jaz vedno "dobim"! Sedaj pa čisto resno k vprašanju, ki se glasi:"

KATEREGA DNE IN MESECA JE BIL TA FORUM USTVARJEN???
Nazaj na vrh Go down
UrshieIero
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   25.12.09 21:02

5.8.2008?
Nazaj na vrh Go down
bill&lt3
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 02/04/2009
Število prispevkov : 1465
Kraj : with Bill

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   25.12.09 21:02

05.08.2008
Nazaj na vrh Go down
JLiss.star
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female
Datum registracije : 17/04/2009
Število prispevkov : 600
Kraj : Maribor + Wiener Stadthalle :3

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   25.12.09 21:03

avgusta..?

EDIT: aja ups, še dan bi mogla navest. shy ----> 29.07. 2008?
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.ii2.org/user.php?nick=Alive%5E
Bill & Tom
V.I.P. staff
V.I.P. staff

Male

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   25.12.09 21:09

Jaaa UrshieIero, das ist korrekt pokal Ta forum je bil res ustvarjen oz. začel z delovanjem 5.avgusta 2008.

No ker je danes zadnji dan te adventne igre, bo tudi nagrada tokrat malce drugačna.
Vsi fantje in administratorke smo bili mnenja, da bi tokrat podelili nagrado za CELOTEN FORUM!!!

Res bi bili veseli, če bi se nam na tej zabavi pridružilo čim več forumašev. Skupaj z vami bi radi nazdravili na praznike, na novo leto in predvsem na to uspešno zaključeno adventno igro.

Pijača je že pripravljena, ambient tudi, za glasbo je poskrbljeno, prav tako pa na mizi že čaka torta in Tom je že pripravljen na to, da odreže prvi kos.

Se vidimo!
Nazaj na vrh Go down
UrshieIero
Tokio Hotel fanica
Tokio Hotel fanica

Female

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   25.12.09 21:13

AAA can't wait HVALAA! to bo še zabavno!
Nazaj na vrh Go down
Zvoncek
Tokio Hotel profi
Tokio Hotel profi

Female
Datum registracije : 06/08/2008
Število prispevkov : 1711
Kraj : Koper/Ljubljana

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   25.12.09 21:24

Oooo zabava za celoten forum shake Zakon, zakon!!! Grem takoj zdaj nazdravit cheers

Drgač pa resnična HVALA za to adventno igro, ki je vsekakor ZELO popestrila forum... jaz sem imela občutek, da sem nekatere uporabnike prou bolje spoznala skozi to igro... sploh nisem vedela, da jih ima toliko talenta za pisanje zgodbic :D Res kapo dol za celotno izvedbo!!! ave ave ave ave ave
Jaz sem od samega začetka spremljala to igro in sem bila vsakič čist presenečena nad idejami in samo izvirnostjo, ki vam jo ni zmanjkalo do samega konca oz. izteka adventa!!!! respect

Posebna hvala gre tudi mojemu Tomu, ki je takrat samo zame izvedel predavanje o spolni vzgoji devil
Hvala, hvala kiss Pravzaprav bi se priporočala še za kakšno dodatno vajo, ker sem pred kratkim ugotovila, da mi še nekaj stvari ni jasnih giggle
Čestitke tudi tvojemu bratu, ki smo ga malce izurile v tem mesecu in je pridobil ogromno izkušenj glede sexa rock it

LOVE YOU ALL love you

Let the party start rock it rock it
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: MIKLAVŽEVO DARILO - 2009   

Nazaj na vrh Go down

MIKLAVŽEVO DARILO - 2009
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 11 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next